У Володимирі автомобіль збив собаку. Водій з місця пригоди зник…

Публікації

У мережі «Фейсбук» волонтерка громадської організації «Дай лапу», яка опікується долею безпритульних собак у місті, написала повідомлення наступного змісту:
«Зранку 8 вересня на вул.Устилузькій (навпроти санстанції, поблизу магазину «Заграва») автівка збила собаку. Винуватець ДТП навіть не зупинився. Усі байдуже проходили повз тварину, яка непорушно лежала на узбіччі, поки це не побачила одна дівчина. Вона ще здалеку зрозуміла, що тварині потрібна допомога. До порятунку собаки долучилися і волонтери. А якась жіночка навіть накрила тварину старою курткою, щоб тій не було так холодно, і дала 20 гривень на допомогу.
Песика вдалося забрати з проїжджої частини та транспортувати на перетримку до його рятівниці. Також майже одразу на наше прохання оглянути тварину приїхав ветеринар. Дякуємо за добре серце Ніні Селещук, яка не залишила кудлатого песика у біді і забрала тимчасово додому».
Ганна звернулася до всіх з проханням уважно подивитися на фото, адже припустила, що песик домашній, вибіг погуляти і потрапив у біду. Завдяки поширенню інформації у соцмережі знайшлася власниця собачки. Старенька бабця вже й не сподівалася побачити свого чотирилапого друга живим, плакала і дуже за ним сумувала, хотіла знайти хоча б тіло, щоб поховати. Вона була готова пішки на тачці забрати песика додому, але люди, які його прихистили, самі зголосилися завезти бабусі.
-Хочеться лише звернутися до людей з проханням не бути упередженими і байдужими, коли допомоги потребує тварина, - пише Ганна Доскоч. – Добро ж повертається! Врятуйте вуличну чи загублену домашню тварину – і дійсно відчуєте радість! Як каже єврейська мудрість: «Той, хто врятував хоча б одне життя, врятував цілий світ»
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі