У Володимир-Волинський прибув Патріарх Філарет

Кілька тижнів у Володимирі-Волинському готувалися до приїзду очільника Київського патріархату – Філарета. В місті навели порядок, облаштували територію біля собору і готували програму візиту.
Патріарх перебуватиме в місті протягом двох днів: 9 та 10 травня.
9-го травня о 18.00 Патріарха на кордоні Володимира-Волинського зустріли духовенство та влада міста. Після цього поїхали до кафедрального собору Різдва Христового, де й відбулася основна зустріч.
Наступного дня, у день пам’яті преподобного Стефана – єпископа Володимир-Волинського, Його Святість у співслужінні запрошеного єпископату та духовенства очолить Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового. На 12-ту годину запланована літія біля стели пам’яті героїв (центральна площа). І завершиться візит Патріарха зустріччю з журналістами та представниками влади (приміщення міської ради).
Готуючись до приїзду Патріарха Філарета, в місті розгорнули масштабні роботи. Церковники погодилися передати частину своїх земель на баланс міста, щоб облаштували парковку для автомобілів. Біля самого ж собору вже встигли замінити бруківку, підрізати дерева та провести озеленення.
Наголосимо, що це перший офіційний візит Патріарха Філарета до Володимир-Волинської єпархії Київського патріархату.
Єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей у відео на ютуб-каналі звернувся до прихожан із закликом долучитися до зустрічі Святійшого.
Окрім приїду Патріарха, очікується, що прибудуть архіпастирі та духовенство Володимир-Волинської і Турійської єпархії.
«Повірте, що молитва з нашим Первосвятителем, Патріархом, залишить незборимі почуття, залишить слід, залишить багато тих позитивних емоцій, а найбільше щирої молитви в серцях кожної людини. Прошу піднести ваші особисті й загальні молитви за цей успішний візит, щоб у Патріарха залишився добрий спогад про наше місто», - підсумував у зверненні єпископ Матфей.
Про те, як відбувся візит Патріарха Філарета до Володимира-Волинського, читайте в наступному номері газети.
Наталія Ткачук

Розділ новин: 

Коментарі