У Володимир-Волинському управлінні соцзахисту – новий керівник

Минулого тижня призначили нового начальника Володимир-Волинського управління соціального захисту населення. Ним став Олександр Смикалюк. До виконання нових посадових обов’язків Олександр Павлович приступив з 24 лютого.
Народився Олександр Смикалюк 1985 року у Володимирі. Має вищу освіту за двома спеціальностями. З 2002 по 2007 рік навчався у Волинському державному університеті ім.Л.Українки на факультеті прикладної лінгвістики, отримав диплом бакалавра. Паралельно з 2006 по 2007 рік за тією ж спеціальністю здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка», де захистив ступінь магістра. А фах спеціаліста з обліку та аудиту отримав у 2014 році по закінченні навчально-наукового центру післядипломної освіти Східноєвропейського національного університету ім.Л.Українки.
У 2008 році Олександр Павлович перебував на строковій службі у повітряних військах Збройних сил України. Протягом 2009 року працював виконавчим директором на приватному підприємстві «Укр-Петроль». 2010 року став працювати в управлінні житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, починав з посади головного спеціаліста. З минулого року і дотепер працював заступником начальника управління ЖКГ.
Одружений, виховує донечку.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі