У Володимир-Волинському районі шукатимуть таланти

31 жовтня на традиційній оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА голова установи Наталія Василець найперше поцікавилася у колег, чи всі заповнили декларації, та, почувши ствердну відповідь, дихнула з полегшенням. Також вона повідомила, що у середу разом із головою районної ради планує провести особистий прийом громадян у селах Стенжаричі та Турівка, і запропонувала працівникам поділитися транспортом, якщо комусь теж потрібно відвідати ці села. І це було слушною пропозицією, адже минуло з півмісяця, як перевізник АТП 10707 не обслуговує маршрут «Володимир-Волинський – Коритниця через Вербу». У результаті жителі багатьох сіл у цьому напрямку позбавлені перевезень на громадському транспорті. Принагідно повідомлю, що дану проблему розглядали на сесії райради 28 жовтня і задля її розв’язання вирішили направити подання у відповідний департамент ОДА. А поїхати у села з керівниками району зголосився начальник відділу у справах дітей Олександр Смоляр, який планує провести обстеження житлових умов деяких сімей у Микитичах та Турівці.
Начальник відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун розповіла, що у Березовичівській ЗОШ майже закінчили встановлення пластикових вікон, на черзі – кабінет інформатики і деякі внутрішні ремонтні роботи. З понеділка учні району після канікул повернулися до навчання у школах.
Цікаву новину озвучила начальник районного управління соціального захисту Наталія Голюк. Підпорядкована їй установа отримала розпорядження голови ОДА Володимира Гунчика забезпечити охоплення субсидіями 69% населення району. Для цього потрібно скласти план заходів, виконання якого перебуватиме на контролі обладміністрації. От тільки виконати його проблематично, адже підраховано, що для цього потрібно буде оформити субсидії загалом на 6,5 тисяч домогосподарств. Втім, потреби такої немає, бо у даний процент входить значна кількість у селах хат-пусток. Також Наталія Орестівна повідомила, що управління у ході подальшого проведення верифікації документів на субсидії встановило 106 сімей, які подали недостовірні дані. У зв’язку з тим, що від початку опалювального сезону кількість одержувачів субсидій значно збільшилася і продовжують надходити нові заяви, працівники управління соцзахисту буквально завалені не тільки розрахунками, а й технічною роботою.
Начальник управління АПР Юрій Кравчук зазначив, що цього тижня у районі повністю завершать збір кукурудзи та цукрового буряка. Здачу солодкого кореня гальмує встановлений на заводах графік прийому. А на полях залишиться тільки осіння оранка.
Голова РДА поцікавилася станом виконання робіт із встановлення дитячих майданчиків у селах. Керівник відділу ЖКГ Петро Чуцький пообіцяв зібрати точну інформацію. Це додатковий привід для сільських голів взяти ситуацію під особистий контроль.
Депутат районної ради та член громадської організації «Нова ідея» Ярослав Кондисюк запропонував районному відділу культури і туризму в особі провідного спеціаліста Галини Руденчук провести на території району пошук талантів та організувати конкурс на зразок  відомого телепроекту «Україна має талант». У ньому зможуть взяти участь не лише співаки, а й ті, хто досяг успіхів у різних видах мистецтва, спорту чи має неабиякі інтелектуальні здібності.  Конкурс  проходитиме за підтримки «Нової ідеї» у два етапи: спочатку у населених пунктах, а потім – на рівні району. Детальне обговорення проекту відбудеться спільно з працівниками культури у найближчу неділю.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі