У Володимир-Волинському районі освятили храм Андрія Первозванного

У суботу, 13 грудня, освятили новозбудований храм святого Андрія Первозванного УПЦ КП у селі Острівок Володимир-Волинського району. Божественну літургію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. До спільної молитви з високопреосвященним долучилися протоієреї: міський декан Юрій Пилипець, районний декан Євген Шевчук, настоятель парафії Сергій Кібаш, а також інше місцеве духовенство. У проповіді владика звернув увагу на зачинателів православної віри на наших землях: апостола Андрія та рівноапостольного князя Володимира Великого, привітавши парафіян з нагоди урочистого відкриття храму.
-Розділити радість вірян у цей святковий день зібралося 7 священнослужителів округи, крім тих, хто прибув з митрополитом Михаїлом. При багаточисельній парафіяльній громаді, що нараховувала більше 100 людей, ми ще раз переконалися, наскільки бажаною і важливою стала церква у нашому селі, - сказав настоятель парафії Андрія Первозванного УПЦ КП отець Сергій Кібаш.
Три роки тому, відчувши нагальну потребу в будівництві Божого храму, сільська громада вирішила розпочати роботу.
-Ходили з хати в хату, аби зібрати необхідні на закупівлю матеріалів кошти. З Божою ласкою 9 травня 2011 року було закладено перший камінь у фундамент споруди. З того часу спільними зусиллями щосуботи по 10-15 людей не покладаючи рук трудилися на благо церкви, вкладаючи цеглина за цеглиною. Таким чином у будівництві храму брала участь уся віруюча громада, - пояснює отець Сергій.
Пожертви на храм також зробили Ігор Гузь, Євген Шелепіна, Костянтин Буткевич, фірма «3К», ТзОВ «Гербор-холдинг» та ін.
Невипадково за колективне старання парафіян митрополит Михаїл вручив благословенну грамоту. Прийняв нагороду від імені усіх парафіян староста Богдан Щурук.
Аліна Джарига, с.Острівок, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі