У Володимир-Волинському педколеджі відкрили меморіальну дошку випускнику Івану Пасевичу, який загинув у зоні АТО

Цьогорічний День знань зовсім не схожий на попередні. У зв’язку з подіями на сході України, першовересень був хоч і святковим, вбраним у національні кольори та вишиванки, все ж із нотками суму та тривоги.
У перший день нового навчального року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені А.Ю.Кримського після урочистої лінійки відбувся єдиний урок національно-патріотичного виховання для всього педколеджу. Студенти біля гуртожитку вшанували пам’ять загиблого на сході України Івана Пасевича, який закінчив цей навчальний заклад у 2009 році. Біля клена, що того ж року на толоці перед Великоднем посадив Іван, встановили меморіальну дошку. На її відкриття з Любешівського району приїхали батьки, сестра, брат і тітка Івана Пасевича.
Також відбувся флешмоб «Розфарбуй рідну домівку в жовто-сині кольори». Студенти тридцяти однієї групи (3 групи були відсутні, тому що проходили практику), викладачі, директор навчального закладу та міський голова одягнули фартухи, рукавички, взяли в руки фарбу та пензлики й розфарбували в національні кольори паркан.
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі