У військовій частині офіцер зарізав солдата

ч А2331, що дислокується у Володимирі-Волинському, стався жахливий інцидент. За неофіційною інформацією, офіцер, який був у числі тих, хто перетнув кордон з Росією і нещодавно повернувся із Запоріжжя, зарізав солдата. Кажуть, що і вбивця, і постраждалий знаходилися у нетверезому стані. Між ними виник конфлікт, який закінчився різаниною. Подейкують, що зловмисник вирізнявся неврівноваженістю і вибуховим характером. Після скоєння злочину він утік.
Згідно з повідомлення правоохоронців, на території військової частини А2331 командир взводу другої танкової роти танкового батальйону старший лейтенант під час словесної суперечки наніс смертельний удар ножем у тулуб військовослужбовцю цієї ж військової частини. Вбивця з місця події зник. За фактом вбивства військовою прокуратурою Луцького гарнізону Західного регіону України розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) та ч.1 ст.408 (дезертирство) КК України.
Наразі проводяться першочергові слідчі дії, тіло загиблого доставлено у морг задля проведення експертизи, проводиться розшук вбивці та допитуються свідки.
Доведено, що бійці АТО, які пройшли жахливі випробування на війні, потребують психологічної допомоги, оскільки страждають посттравматичним стресовим розладом. Майже 80 відсотків тих, хто повертається із зони військових дій чи з полону, набувають так званий «донбаський синдром». Якщо їм вчасно не допомогти, то війна для них не закінчиться ніколи. В окремих випадках психічні розлади можуть призвести до суїцидів.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі