У «Вітрилі» змагалися красуні, патріоти і модельєри, а старим речам дарували нове життя

Цьогорічне літо для нас, студентів Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського, стало з самого початку особливим. Мені і моїм однокурсникам пощастило проходити практику у пришкільному таборі з денним перебуванням «Вітрило» (НВК «ЗОШ І-ІІІст.№3-ліцей») під керівництвом начальника табору Оксани Мудрик. Завдяки практиці студенти Анна Суліма, Юрій Андрощук, Олександр Карапетян, Андрій Хилюк, Інна Сиротюк, Аліна Тимчук, Василина Троцюк і Світлана Пикасюк здобули досвід роботи з дітьми, збагатились навичками безпосереднього спілкування з школярами, мали змогу стати їхніми друзями.
Ми, студенти, робили усе можливе, щоб перебування дітей у таборі було якомога цікавішим. Разом з ними малювали на асфальті, оформляли колективне творче панно «Діти мають жити в мирі», брали участь у конкурсах малюнка на патріотичну тематику. Свою індивідуальність та креативний підхід діти могли продемонструвати в екологічній виставці «Нове життя старих речей». Та з найбільшим захопленням дітлахи брали участь у квестах на спортивну та екологічну тематику. Також ми ходили відпочивати на природу, проводили екскурсії по місту, під час яких відбувалися вікторини. «Конкурс веселих модельєрів», «Козачок табору», «Міс табору», «День патріота» – у всіх цих заходах діти були дуже активними, а найбільший запал відчувався під час проведення «Параду вишиванок». В організації усіх цікавинок найактивнішими були практиканти Орест Дубенюк, Юлія Вандюк, Вікторія Свиріпа.
Ми б не змогли добре впоратися із завданнями, які поставали перед нами, якби не табірний збір 3-іх курсів в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» під керівництвом начальника навчального табору Олени Пелех. Із нетерпінням чекали на проходження практики у таборах, і вона стала для нас особливою, незабутньою. Особисто я переконався: коли бачиш вдячні очі дітей, їхнє тепле до тебе ставлення – це найкращий стимул для творчості.
Орест Дубенюк, студент 3 курсу ВВПК ім. А.Ю.Кримського

Розділ новин: 

Коментарі