У Валентинів день організували патріотичну акцію

Публікації

14-го лютого на території парку «Слов’янський» відбувся благодійний ярмарок «Наблизимо перемогу», який організували волонтери ГО «Об’єднання «Активіст» з метою підтримки бійців 14-ї ОМБр.
Акцію відкрив Костянтин Зінкевич, волонтер, голова ГО «Об’єднання «Активіст» та депутат обласної ради. Він закликав усіх долучатись до акції.
Для публіки були порганізовані дві польові кухні, а також концертна програма. Кожен бажаючий міг сфотографуватися зі зброєю в руках чи зробити «Фото патріота» на фоні військової техніки. Також у дійстві взяли участь діти, які власними руками виготовляли біжутерію. Відвідувачі ярмарку мали змогу замовити собі портрет або дружній шарж.
В.о. командира командного пункту 14-ї ОМБр полковник Володимир Яровий висловив усім подяку за небайдужість і допомогу.
Гостям дійства пропонували тістечка, пиріжки, куліш, бутерброди, шашлики, печиво, налисники, сир з курагою, торти, чай, каву, юшку з риби, глінтвейн і багато іншого.
Концертна програма розпочалася виступом ансамблю мідних духових інструментів. Також виступали зразкова студія вокального співу «Ладомир», Сергій Шишкін та колектив із с.Верба Володимир-Волинського району.
За словами Костянтина Зінкевича, на ярмарку для потреб армії було зібрано 54 410 гривень.
Підготувала Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі