У таборі «Паросток» живеться весело і цікаво

Настало довгожданне літо. Ця пора напрочуд голосиста й дзвінка, наповнена дитячим сміхом, веселощами, пригодами, екскурсіями, іграми… У таку дивовижну пору широко відчинилися двері табору з денним перебуванням «Паросток» Володимир-Волинської гімназії ім. О.Цинкаловського.
Цьогоріч у таборі оздоровлювалося 140 дітей. Насамперед це діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, обдаровані, діти, батьки яких брали або беруть участь у АТО, переможці різноманітних турнірів, конкурсів, олімпіад, діти, родина яких постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Дуже цікавою видалася табірна зміна. Яскравими та пізнавальними були піші подорожі у Зимненський Святогірський монастир, у військовий музей, що знаходиться на території Володимир-Волинської військової частини. Кожен зміг насолодитися навколишніми краєвидами, подихати свіжим повітрям, скуштувати улюблене морозиво, а заодно і дізнатися багато нового.
Щоденно вихователі разом із студентами-практикантами Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Кримського організовували різноманітні ігри, змагання, конкурси, розважальні заходи. Найбільше дітям запам’ятався «День бантиків», ігри «Джунглі кличуть», «Ключі від табору», «Fashion day», «Життя – це цирк на дроті, а цирк – життя в польоті», «Майданс».
Хочемо подякувати директору гімназії Олександрові Романюку, заступнику директора з виховної роботи гімназії Олені Процюк, заступнику директора з виховної роботи педколеджу Олені Пелех, вчителям та студентам, кухарям і медикам. Особлива подяка батькам – за талановитих, творчих, вихованих дітей. Саме завдяки спільній злагодженій роботі вдалося створити комфортні умови для оздоровлення дітей.
Віталій Кашубський, начальник табору з денним перебуванням «Паросток»

Розділ новин: 

Коментарі