У Свійчеві проводжали в останню путь загиблого у Краматорську Михайла Ілляшука

14 лютого у с.Свійчів прощалися з односельчанином, який загинув під час виконання службового обов’язку у Краматорську, Михайлом Ілляшуком. Віддати останню шану герою з’їхався весь
Володимир-Волинський район. Було біля тисячі людей, серед яких багато військовослужбовців.
На cхід України кадровий військовий сержант радіолокаційних військ Михайло Ілляшук потрапив 3-го лютого цього року. Військова частина Михайла знаходилася, здавалося б, у безпечному місці, за 45 кілометрів від зони бойових дій, неподалік військового штабу.
У той трагічний день військовослужбовці, які знаходилися у приміщенні своєї частини, почули на плацу якийсь хлопок і вийшли подивитися, що трапилося. Серед них, на жаль, був і наш 35-річний земляк. Тоді, 10 лютого, терористи несподівано розпочали масовий обстріл мирного міста Краматорськ, внаслідок чого постраждали не лише військові, а й мирні жителі, серед яких – діти. Згідно з повідомленням прес-центру антитерористичної операції, бойовики використовували 300-міліметрові реактивні системи залпового вогню «Смерч».
У Михайла влучило чимало осколків цієї потужної зброї. У труні обличчя воїна було прикрите. Друзі кажуть, що численними пораненнями пошматоване й усе його тіло. Навпіл було розрізано український паспорт чоловіка.
Загиблого бійця привезли у рідне село минулої п’ятниці, а в суботу відбулося поховання. У Михайла залишилися старенькі батьки, дружина та син – 5-класник Володимир-Волинського НВК «ЗОШ І-ІІІст. №3-ліцей».
Вічна пам’ять герою!
Анна Коваль, с.Свійчів, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі