У «Союзі Українок» допомогли сім’ї бійця АТО

31 серпня сім’я інваліда армії, учасника АТО отримала грошову допомогу від «Союзу Українок». Кошти організація збирала на День Незалежності під час параду вишиванок. Тоді завдяки небайдужим людям вдалося зібрати 1131грн. У «Союзі Українок» до цієї суми додали ще 400 грн. Як з’ясувалося, отримані півтори тисячі підуть на лікування воїна в Очакові.
Голова Володимир-Волинського осередку організації «Союз Українок» Віра Чайковська дякує громаді міста, яка долучилася до доброї справи. На її думку, це вкотре засвідчує, що у Володимирі панує патріотичний дух. «Важливо, щоб кожен усвідомив, що ми несемо відповідальність перед сім’ями хворих і загиблих», - зазначила Віра Чайковська.
Також 30 серпня союзянки взяли участь у відправленні на передову двох капеланів – священиків Ігоря Бігуна і Юрія Здебського. Членкині «Союзу Українок» долучилися до заходу не тільки морально. Окрім молитви на ранковому богослужінні, організація виділила гроші священикам на дорогу, а ще передала допомогу бійцям у зону АТО. «Завдяки цим людям ми зараз можемо жити, працювати», - підкреслила Віра Чайковська.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі