У селищі Луків ПТУ отримає 800 тисяч на безпеку

Публікації

У селищі Луків ПТУ отримає 800 тисяч на безпеку
У селищі Луків ПТУ отримає 800 тисяч на безпеку

Гуртожиток профтехучилища у селищі Луків досі закритий після припису щодо протипожежного нагляду.
Про це йшлося під час засідання бюджетної комісії Волинської облради, передає ІА Волинські новини.
Нагадаємо, Луківському ПТУ № 22 необхідні кошти на заміну дерев’яних сходових кліток у гуртожитку. Згідно з рішенням суду, в гуртожитку не можуть перебувати діти, зазначила очільниця обласного управління освіти і науки Людмила Плахотна.
Відповідно до проєкту розпорядження голови ОДА, яке розглянули члени бюджетної комісії, закладу передбачили 800 тисяч гривень на виконання протипожежних заходів.
Голова комісії Орест Маховський зауважив, що під час попереднього засідання цю пропозицію виключили, аби детально вивчити. За цей час з'ясували, що ситуація в ПТУ і справді критична.
«Там ситуація складна, бо через приписи гуртожиток не може функціонувати. І діти, в тому числі з особливими потребами та з сімей, які перебувають в складних обставинах, обмежені в своїх правах», - пояснив він.
Підтримати згадану пропозицію закликав і депутат Володимир Яренчук. З його слів, гуртожиток – це не єдина проблема Луківського профтехучилища.
«Не працює гуртожиток, не працює заклад, немає техніки, немає комбайнів, немає трактора. Як може в таких умовах працювати ПТУ? 800 тис. грн для цього закладу це мало, але хоча б якісь кошти для його підтримки», - зазначив він.
Урешті депутат затвердли проєкт розпорядження, яким пропонується виділити 800 тисяч на потреби Луківського ПТУ №22.
Як раніше повідомлялося, на протипожежні заходи у закладах освіти Волині потрібно більше 10 мільйонів гривень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: