У селі Селець відбувся футбольний турнір

Сьогодні, коли українська держава переживає нелегкі часи і триває військове протистояння на сході, зріс потяг молоді до спорту, бажання зміцнитися фізично і духовно. Проте якщо у місті для цього є умови, то на селі вони практично відсутні. Але останніми роками, завдяки ініціативності та цілеспрямованості молодіжної організації «Нова ідея», якою керує Ярослав Кондисюк, сільський спорт у нашому районі зробив значний крок вперед. Свідченням цього став футбольний турнір, що відбувся на стадіоні села Селець 4 жовтня. Змагалися команди сіл Білин, Березовичі, Бубнів, Селець і міста Устилуг. Очолювали команди відповідно Іван Гомза, Тарас Калиш, Володимир Шахраюк, Олександр Гулюк і Руслан Хвищук. Гра проходила за коловою системою, і команди зіграли десять матчів.
Призові місця вибороли команди Бубнова, Устилуга і Білина. Господарі футбольного поля опинилися на останньому місці, але приємно вразили своєю гостинністю.
Команда-переможець із села Бубнів отримала в подарунок нову футбольну форму, а решта команд – футбольні м’ячі. Турнір проходив за підтримки одного із кандидатів у депутати обласної ради.
Алла Фісенко, с.Селець, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі