У розвиток Володимира-Волинського та району надійде понад 4 мільйони гривень

6 лютого бюджетний комітет Верховної Ради за поданням народного депутата Ігоря Гузя проголосував за рішення Кабміну про виділення чергового траншу коштів на соціально-економічний розвиток Прибужжя. Сума ресурсів сягнула майже 11 мільйонів гривень.
Зокрема, у розвиток м.Володимир-Волинський та району надійде  4 мільйони 150 тисяч гривень. Мільйон гривень буде спрямований для очищення річки Риловиця у княжому місті. Гроші передбачені для облаштування елементів спортивних майданчиків з штучним покриттям на вул.Туполєва,1 (400 тис. грн) та у ДНЗ №1 «Дзвіночок» (300 тис. грн). 500 тис. грн – для утеплення фасадів дитсадка №8 «Вишиванка» та 250 тис. грн – на капремонт елементів інсталяції «Я люблю Володимир».
Що стосується населених пунктів у районі, то, під час першого траншу: 500 тис. грн надійде для капремонту даху НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» с.Зимне (1-ша черга). Ще 500 тис. грн - на реконструкцію фасаду та даху - завершальний етап термореноваційних та енергозберігаючих заходів в ЗОШ І-ІІІ ст. м.Устилуг. Півмільйона гривень - на капремонт покрівлі в Оваднівському дитячому навчальному закладі. 200 тис. грн - на капремонт частини проїзної дороги, що на вулиці Набережній в селі Заріччя.
Це – лише перший транш у 2019 році. Планів та ідей як розвивати Прибужжя у парламентаря ще багато. Кожен об’єкт, де освоюються державні кошти, Ігор Гузь інспектуватиме особисто.
 Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі