У районі зростають обсяги виробництва сільськогосподарської продукції

25 квітня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА зі звітом про роботу управління агропромислового розвитку виступив його керівник Юрій Кравчук. Він зокрема, зазначив, що у нашому аграрному районі невпинно зростають обсяги виробництва сільськогосподарської продукції. Завдяки тому, що сільгосппідприємства беруть в оренду землю і обробляють її, зростають площі угідь, де вирощуються зернові та технічні культури. Цьогоріч план посіву виконаний повністю. 2300 гектарів засіяли горохом, адже бобові затребувані у зоні проведення АТО. Найрозвиненіша галузь промислового виробництва району – птахівництво. Обсяг продукції ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» – курей-бройлерів торгової марки «Чебатурочка-селянська курочка» сягає 13 тияч. тонн. Також у районі виробляється кожний п’ятий кілограм м’яса, потрібного для місцевих споживачів. Найбільший виробник молока – ТзОВ «Прогрес». Загалом у сільгосппідприємствах району налічується 2622 голови великої рогатої худоби. Серед особистих селянських господарств 163 ферми, у 11-ти дворах налічується по 5 і більше корів. Також Юрій Кравчук повідомив, що внаслідок нічних заморозків у господарствах частково пошкоджені посіви кукурудзи.
За інформацією фінансового управління РДА, зберігається тенденція невиконання бюджету Красноставською сільрадою. Хмелівківська та Хобултівська сільради станом на 21 квітня виконали місячний бюджет на 95 відсотків.
Начальник управління соціального захисту Наталія Голюк повідомила, що профінансовано виплати одноразових допомог до 9 травня 2150 особам, 317 тисяч гривень надійшло минулого тижня. Також до 30-річчя трагедії на ЧАЕС вдови загиблих ліквідаторів отримали по 200грн. державної допомоги.
5 травня у школах розпочинається ЗНО – проводитиметься іспит з української мови. Визначені дати цьогорічних випускних: для 9-класників – це 9 червня і для 11-х класів – 28 травня, розповіла начальник відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун.
Керівник сектору культури і туризму Роман Віслобоков повідомив, що у клубних установах району тривають заходи з благоустрою. У сільських бібліотеках цього тижня проводитимуться зустрічі з ветеранами-ліквідаторами і бесіди про одну із найбільших техногенних катастроф людства – чорнобильську трагедію. Також Роман Юрійович запросив усіх охочих відвідати звітний концерт, що відбудеться 2 травня в Устилузі.
Заступник головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Катерина Чубок розповіла про ДТП, що сталася в неділю в районі Семи дерев. Внаслідок зіткнення двох транспортних засобів двоє людей потрапило в реанімацію.
Начальник відділу ЖКГ Петро Чуцький наголосив на необхідності проведення до 9 Травня благоустрою на місцях в’їзду на територію району і зокрема впорядкуванні в’їзних знаків.
В юридичний відділ РДА надходить чимало скарг від жителів району про відмову водіїв маршруток перевозити безкоштовно пільгові категорії пасажирів.
Цього тижня самотні престарілі мешканці району отримають у подарунок паски, придбані на спонсорські кошти. Про це подбав районний територіальний центр. Директор установи Любов Столярчук повідомила, що соціальні робітники до Проводів прибиратимуть могили родичів своїх підопічних.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі