У районі завершилася посівна. На часі – заходи із благоустрою

18 квітня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА зі звітом про стан виконання районної програми «Молодь Волині» за минулий рік виступила начальник відділу освіти, молоді і спорту РДА Оксана Бігун. Вона зокрема повідомила, що дана програма включає проведення цілої низки заходів, спрямованих на виховання патріотизму, дотримання народних традицій під час релігійних та державних свят, відзначення пам’ятних дат, популяризацію здорового способу життя, залучення до занять спортом молодого покоління жителів району. На реалізацію програми з кожним роком виділяється все більше коштів. На 2016 рік передбачено 30 тисяч гривень, потрібних на виготовлення нагород, закупівлю призів для учасників. Щодо найближчої перспективи, то у рамках програми планується проведення у травні районного заходу «Її величність жінка», присвяченого Дню матері і Дню захисту дітей.
Начальник відділу ЖКГ Петро Чуцький зазначив, що на часі – виконання рішення колегії про проведення заходів з благоустрою у населених пунктах. Минулого тижня посадовець відвідав м.Устилуг та села Овадне і Красностав. Було зазначено, що не скрізь робота проводиться належним чином. Позитивним прикладом у цьому напрямку став санітарний день, організований в Овадному 15 квітня, коли до прибирання територій дружно залучалася не тільки молодь, а й багато місцевих мешканців різного віку. Також Петро Чуцький повідомив, що з 18 квітня, в результаті домовленості з перевізником Павловським, відкрили маршрут автобуса до с.Рогожани.
31млн. 607тис.грн. складає сума заборгованості з виплат, що здійснюються через районне управління соціального захисту, повідомила начальник установи Наталія Голюк. Минулого тижня проплачено 3,5млн.грн., третина даної суми – допомоги на дітей. Також надійшов перший транш у розмірі 297,7тис.грн. на виплати одноразової допомоги до 9 Травня.
Любов Столярчук, начальник районного територіального центру, розповіла, що у стаціонарному відділенні 15 квітня проводився День довкілля, під час якого здійснено прибирання території закладу, висаджено багато квітів. Соціальні працівники отримали вказівку впорядкувати до свят подвір’я своїх підопічних. Продовжується збір спонсорських коштів на придбання пасок для громадян, що перебувають на обслуговуванні у селах.
У господарствах району завершилася посівна кампанія. Нині турбота селян – догляд за сходами, які за сприятливих погодних умов добре ростуть і розвиваються, повідомив начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук.
За інформацією Оксани Бігун, 27 травня завершується навчальний рік у школах. У травні розпочинається ЗНО. На проходження незалежного тестування зареєструвалися всі випускники району, окрім чотирьох учнів, які відмовилися складати іспити, бо не планують продовжувати навчання.
Заступник головного лікаря ТМО Катерина Чубок повідомила, що в районі почастішали напади скажених тварин на людей. Носії небезпечної хвороби – переважно лисиці. Два тижні тому випадок укусу зареєстрований у Бобичах, минулого тижня – у Стенжаричах. Вакцини проти хвороби у лікарні закінчилися.
І приємна новина від начальника управління Пенсійного фонду Лариси Величко: у травні здійснюватиметься перерахунок пенсій у зв’язку із запланованим підвищенням соціальних стандартів
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі