У районі стартує літня оздоровча кампанія

Традиційна щотижнева нарада апарату РДА з керівниками відділів відбулася 6 червня. Головним питанням, яке розглядалося, була якісна підготовка та організоване оздоровлення дітей влітку 2016 року. З доповіддю з цього питання виступила начальник районного відділу освіти Оксана Бігун. Вона розповіла, що на виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки проводиться планова систематична робота. Із 30 травня по 16 червня у районі функціонуватиме 10 дитячих таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району, де відпочинком планується охопити 407 дітей віком від 7 до 17 років із забезпеченням дворазового харчування з розрахунку 15 гривень на день на одну дитину. Всього на харчування дітей передбачається виділити 85,47 гривень з місцевого бюджету. 3,7 тисяч гривень виділені рішенням сесії районної ради, а 21,77 тисяч – додатково для приведення меню до норм витрат продуктів згідно з вимогами управління Держподспоживслужби. На 6,2 тисячі гривень закуплено медикаментів та миючих засобів. Упродовж травня проведено перевірку готовності шкіл до відкриття таборів. Планується також залучення 88 тисяч гривень на оздоровлення дітей пільгових категорій. Ці діти оздоровлюватимуться у позаміських таборах «Веселка», що у селі Терешківці Горохівського району, та у таборі «Чайка» на озері Світязь. У табір «Веселка» буде закуплено 24 путівки, а у «Чайку» поїде 13 вихованців. Також відбувається підбір дітей для відпочинку в ДЦ «Молода гвардія». На сьогодні у відділі освіти уже зареєстровано 29 заяв від батьків, котрі бажають, аби їхні діти відпочили у позаміських закладах оздоровлення. Як альтернативна форма відпочинку дітей планується зміна у вигляді наметового містечка біля озера Лісне.
Очільник райдержадміністрації Наталія Василець повідомила, що відвідала село Охнівка. Людей у цьому селі турбує ціна на молоко. Отож потрібно шукати важелі впливу на заготівельників. Також в Охнівці виникла проблема з пасовищем. Мешканці не мають де випасати худобу, оскільки їм протидіють місцеві підприємці. У Лісках людей турбує будівництво птахофабрики, а тому слід провести роз’яснювальну роботу про те, що будівництво відбувається на території Турійського району, запросити на зустріч представників птахофабрики.
Начальник управління сільського господарства Юрій Кравчук інформував про те, що район готовий до жнив, передбачається висока врожайність зернових, але погані показники щодо врожаю бобових, зокрема сої.
Наталія Василець запропонувала організувати фотоконкурс краєвидів району і провести його у декількох номінаціях.
Антоніна Булавіна, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі