У районі розпочалися жнива

», в тому числі 6 сільрад. Голова РДА Наталія Василець розпорядилася організувати аналогічний семінар-навчання у районі з метою вивчення усіх законодавчих норм та своєчасної підготовки.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Юрій Ліщук поінформував, що на території району було зареєстровано дві пожежі: у с.Острівок загорілися торф’яники, а минулої суботи в Устилузі полум’ям охопило хату, що стояла пусткою. Вогнеборці провели весь комплекс робіт з ліквідації пожеж. Причини загоряння будинку встановлюються.
Керівник районного управління соціального захисту Наталія Голюк повідомила, що борг управління із субсидій та пільг становить понад 34млн.грн. Установа продовжує прийом документів на отримання твердого палива, по яке уже звернувся 221 мешканець району. 71 громадянин уперше подав заяви на отримання субсидій.
Триває підготовка навчальних закладів району до нового навчального року, 70 відсотків шкіл уже відзвітували про завершення ремонтних робіт.
Начальник районного управління держкомзему Оксана Гжиб докладно поінформувала про проведення працівниками установи перевірок щодо використання земель на території Устилузької ОМТГ. У ході інспекції було виявлено чимало порушень: незареєстровані городи, нецільове використання пасовищ, невідповідність рентної плати нормативно-грошовій оцінці земель та інше. Перевірки триватимуть.
За інформацією управління агропромислового розвитку, минулого тижня у районі розпочалися жнива. За попередніми оцінками, врожайність ячменю становить 45 і більше центнерів з гектара, озимого ріпака – 35 центнерів з гектара.
Соціальними працівниками районного територіального центру здійснюються виїзди у населені пункти для збору інформації щодо потреб одиноких непрацездатних осіб у дровах до початку опалювального сезону.
На завершення наради голова РДА доручила провідному спеціалісту сектору культури і туризму РДА Галині Руденчук створити оргкомітет із проведення чергового фестивалю традиційної національної культури «Українське коровай-сузір’я», розробити сценарій, програму заходів та розпочати роботу у всіх напрямках.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі