У рамках районної Спартакіади пройшли змагання з настільного тенісу та плавання

2 грудня у Володимир-Волинському споркомплексі «Олімп» за участі команд Березовичівської сільради, а також Зарічанської, Зимнівської, Оваднівської, Устилузької громад та студентів агротехнічного коледжу в рамках районної спартакіади проводилися змагання з настільного тенісу та плавання.
З настільного тенісу серед чоловіків (1 ракетка) перемогу здобув Самвел Мелкумян з Устилуга, ІІ місце – Віктор Климюк із Заріччя, ІІІ – Людвик Балаж з Овадного. Серед чоловіків (2 ракетка) на І місці - Максим Петрук (Овадне), на ІІ – Валерій Калиновський (Заріччя), на ІІІ – Сергій Загорський (Устилуг). Перемогу серед жінок здобула Аліна Загорська (Устилуг), друге місце виборола студентка агроколеджу Тетяна Оксентюк і на третій сходинці Галина Матвейчук (Овадне).
У загальнокомандному заліку з настільного тенісу І місце за Устилузькою м/р, друге – Оваднівською с/р, третє – Зарічанською с/р.
У змаганнях з плавання серед дівчат до 18 років перемогла Бідун Тетяна з Овадного, на другому місці – Орлова Ольга з Устилуга і на третьому – Мельничук Ангеліна з Березович. Серед жінок найшвидшою стала Матвейчук Галина (Овадне), друге місце у Судак Ірини (Устилуг) та третє – в Іванни Семенюк (Березовичі).
Серед юнаків до 18 років переміг Ілля Тріль з Овадного, другий – Артем Почацький з Березович та третій – Микола Гарах з Устилуга. Серед чоловіків переможець Павло Сидорук (Овадне), на другому та третьому місцях – Мельничук Павло (Березовичі) та Терещук Анатолій (Устилуг) відповідно.
В естафеті 4х25м найшвидший час показала команда з Овадного, другими стали спортсмени з Устилуга та третіми – з Березович.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі