У П’ятиднях на уроці фізкультури померла першокласниця

Зранку 6 вересня під час заняття з фізкультури в школі І-ІІ ступенів села П’ятидні померла першокласниця. 6-річна Аліна в школу почала ходити лише за чотири дні до трагедії.
Сім’я проживає в селі Хрипаличі. І першокласниця була єдиною дитиною у батьків.
Під час уроку фізкультури, коли всі першокласники робили розминку, дівчинці раптово стало зле. Вона почала синіти і померла. На місце була викликана швидка допомога, відразу прибуло дві автівки. Однак медики нічим не змогли допомогти.
Голова Устилузької громади Віктор Поліщук наголосив, що трапилася трагедія і це біда для всіх. Очільник додав, що дитина була включена до основної групи занять і ніякого попередження про поганий стан здоров’я не було.
Попри те, що медики оперативно прибули на виклик в школу села П’ятидні, врятувати першокласницю не вдалося – на момент прибуття лікарів дівчинка була без ознак життя. А додаткова бригада, яку відправили на допомогу основній, дорогою на виклик потрапила в аварію у місті Володимирі-Волинському: інша автівка не поступилася місцем.
Начальник Володимир-Волинського відділення поліції Михайло Бобик повідомив, що згідно з висновком судмедексперта, смерть дівчинки настала внаслідок гострої серцевої недостатності.
«Надалі ще проводитимуться експертизи, гістології і т.д., але на сьогодні – це гостра серцева недостатність», – зазначив керівник поліції.
Похорон школярки відбувся 7-го вересня.
Редакція газети «Місто вечірнє» висловлює щирі співчуття родині.
Наталія Ткачук, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі