У п’ятницю 15 квітня планується загальноміська толока.

12 березня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Під час обговорення поточних питань міський голова Петро Саганюк зробив зауваження міському відділу культури і туризму про недоцільність планування та проведення розважальних заходів під час посту. Незадоволення мера міста викликав і той факт, що управління житлово-комунального господарства і будівництва виділило гроші на ремонт дороги на території ТМО без наявності проектно-кошторисної документації з боку медичного закладу. Серйозне занепокоєння очільника міста викликає відсутність води у військовому містечку, зокрема, в гарнізоні, що позбавило військовослужбовців елементарних гігієнічних процедур. Багато проблем з кладовищем, велика кількість сміття, захоронення проводяться під лініями електропередач. У п’ятницю15 квітня планується загальноміська толока із прибирання територій, але слід зважати на прогнози синоптиків. Міський голова повідомив, що учасникам АТО рішенням сесії виділено 55 ділянок землі, проти чого проголосувала депутатська фракція «Самопоміч». Є необхідність всім членам виконкому відвідати вдів учасників АТО і вивчити їхні проблеми. Питання дня – перевезення дачників, оскільки вже є проблеми з довозом людей, що мають дачі на масиві «Сонячний». Сесія міської ради, яка відбулася 8 квітня, прийняла рішення про виділення 23,4 мільйона гривень на інфраструктуру міста.
Після наради відбулася традиційна зустріч Петра Саганюка з представниками ЗМІ. На початку журналісти мали коротке бліц-інтерв’ю з новим директором теплокомуненерго Ганною Рубановою Затим очільник міста відповів на поставлені питання.
-Закінчився 1-й квартал 2016 року. Чи задоволені Ви результатами?
-Задоволений. Маємо перевиконання бюджету, що дає змогу місту розвиватися. З державного бюджету виділено 5 мільйонів гривень на ремонт вулиці Ковельської. Проблема лише з підрядниками, які мають виконувати всі роботи. Необхідно вирішити питання з проведенням води на вулиці Привокзальній, оскільки вода, якою там нині користуються, не придатна для вживання, бо має високий вміст заліза. А там у нас ще центр для престарілих людей.
-Щодо ВПУ, то є інформація про те, що з цього питання голова облдержадміністрації проводитиме нараду з мерами. Яку Ви займете позицію?
-Нам не скажуть нічого нового. Ми беремо ВПУ на себе, хоч його потрібно фінансувати на державному рівні.
-У розмові з директором ВПУ було зазначено, що в освітянському плані заклад підпорядковується міському управлінню освіти. Але ж наше управління освіти ніколи не мало справи з професійно-технічними навчальними закладами.
-В історії професійної освіти було багато управлінь, навіть діяло міністерство. Якщо виникне потреба, доведеться ввести одиницю спеціаліста із професійної освіти.
-Чи була складною сесія, яка відбулася 8 квітня?
-Ні, не була. Просто деякі депутати не відвідують засідання комісій, не мають чіткої уяви про орієнтири діяльності, а на сесії приходять лише задля того, щоб попіаритись перед пресою і телебаченням.
-Що стало остаточною крапкою у вирішенні проблеми, яка виникла в теплокомуненерго?
-Колишній директор Роман Лисюк сам написав заяву на звільнення і перейшов на іншу роботу. Мотивував він тим, що склалася така ситуація, в якій він просто не може далі виконувати свої повноваження.
-Що планується зробити під час толоки?
-Роботи дуже багато, але, як я згадував уже, проблема з підрядниками. Надія на ПМК «Луцькдорогобуд». Велика подяка народному депутату, який фінансово допоміг з ремонтом вулиці Ковельської. Щодо подальших робіт готуємо нараду з керівниками всіх підприємств.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі