У Поромові сяяла різдвяна зірка, а сільські активісти приймали хрещення йорданською водою

За давніми традиціями у п’ятницю 19-го січня в поромівській громаді весело з гарним настроєм пройшло театралізоване святкове дійство «Сяйво різдвяної зірки», організоване бібліотекарем Ніною Бабійчук і працівниками клубних установ Наталією Анікієнко. Іриною Мельничук і Світланою Кралею. Активну участь у святі взяли також учні загальноосвітніх шкіл сіл Поромів та Бужанка.
На початку дійства, привітавши глядачів зі святами, ведучі Наталія Анікієнко та Олена Гудзенко запросили до слова керівника сільради Євгенія Недищука, настоятеля місцевого храму отця Віталія та начальника відділу освіти, соцзахисту, культури, сім’ї, молоді та спорту Надію Жук, які побажали присутнім миру, Божої благодаті та міцного здоров’я на многії літа. Продовжили святкове дійство фольклорний колектив «Веретенце», який підготував для глядачів театралізовану сценку про давні українські вечорниці, виступи учнів і педагогів Поромівської школи, аматорський колектив клубу сіл Петрове і Лежниця. Після закінчення свята Євгеній Недищук вручив дітям солодкі подарунки, придбані за власні кошти.
А зранку цього ж дня Поромівська сільрада святкувала Богоявлення – останнє зі свят різдвяно-новорічного циклу. В ставку поблизу церкви села Бужанка митрофорний протоієрей отець Петро Кубінський провів чин освячення води. Після цього, незважаючи на пронизливий вітер і снігопад, бажаючі, серед яких було чимало людей старшого віку та молоді, приймали йорданську купіль. Першим в ополонку занурився голова сільради, для якого водохрещенське купання вже давно стало традицією.

Розділ новин: 

Коментарі