У Польщі запроваджують весняний локдаун

У Польщі запроваджують весняний локдаун
У Польщі запроваджують весняний локдаун

У Польщі через погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус, впроваджують чергові карантинні обмеження, які триватимуть до 9 квітня.
Про це стало відомо 25 березня, під час пресконференції глави МОЗ Адама Недзельського.
Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький зазначив, що нині – найважчий момент пандемії за останні 13 місяців. Наразі фіксують найбільший приріст заражень, понад 34 000 хворих. Загалом зайнято 75% ліжок та 75% респіраторів.
Адам Недзельський зазначив, що на даному етапі необхідно прийняти всі важкі рішення – аби стримати третю хвилю пандемії. Щодня понад 2000 людей борються за своє життя під респіраторами.
Відтак з 27 березня будуть закриті:

  • садочки та перукарні;
  • Широкоформатні меблеві та будівельні магазини площею понад 2000 м2;
  • Торгові центри та галереї залишаються закритими, за винятком: продуктових магазинів, аптек, газетних кіосків та книгарень;

Крім того, нові обмеження для людей застосовуватимуться в комерційних закладах, магазинах, на ринках чи поштових відділеннях:

  • 1 людина на 15 м2 – у магазинах площею до 100 м2,
  • 1 людина на 20 м2 – у магазинах площею понад 100 м2.

З 27 березня церкви та костели матимуть нові обмеження – 1 людина на 20 м2, + маска та дистанція.
Задля безпеки дітей та батьків ясла та садочки будуть закриті. Виняток становитиме догляд за дітьми медичних працівників та працівників правоохоронних органів (включаючи військових, поліцію та пожежні частини).
Діяльність спортивних споруд буде обмежена. Займатися зможуть лише спортсмени професіонали. Усі заходи можуть відбуватися без участі громадськості.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: