У Польщі вертоліт з українцями впав в озеро

Публікації

У Польщі вертоліт з українцями впав в озеро
У Польщі вертоліт з українцями впав в озеро

Вертоліт з українцями на борту впав в озеро Талти в Вармінсько-Мазурському воєводстві в північно-східній частині Польщі, трьох людей врятували і доставили в лікарню. Про це УНН повідомляє з посиланням на RMF24.
Вертоліт впав в озеро Талти на “старому пляжі” в туристичному місті Миколайки. Інформацію про подію рятувальники отримали в 9:26.
За повідомленнями очевидців, невдовзі після зльоту у вертольота почалися проблеми з двигуном. Поступово він почав знижуватися, поки нарешті не впав у воду. Машина повністю затонула.
У воді опинилися три людини. Туристи, які проїжджали повз на катері, підібрали поранених. Потім пасажирів вертольота доставили в лікарню.
“Відомо, що на вертольоті літали громадяни України, які проживали в Польщі”, – йдеться в повідомленні.
Як зазначено, тяжкопоранена жінка була доставлена ​​в лікарню в місті Гіжицько з травмою хребта. Її 17-річна дочка – теж з пошкодженням хребта – була доставлена ​​в місто Ольштин на вертольоті польської медичної авіації. Пілот був доставлений в Гіжицько для спостереження.
Як повідомляється, уламки вертольота на глибині 13 метрів вже обстежені фахівцями. Після 12:00 вони повернулися з розвідки з інформацією, що інших людей всередині немає.
Виявлено витік палива в озеро. Як додав Рафал Мельник з пожежної частини Ольштина, витік не представляє небезпеки, адже паливо випаровується. Якби був серйозний витік палива, довелося б застосовувати сорбційні рукава. “Наразі в цьому немає необхідності”, – сказав Мельник.
Поліція під контролем прокуратури почала розслідування аварії вертольота. Встановлено, що пілот був тверезий.
Опитування очевидців показує, що вертоліт не вдарився об поверхню озера, і все виглядало так, ніби пілот хотів посадити машину на поверхню.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: