У Польщі будуть виробляти вакцину від коронавірусу

У Польщі будуть виробляти вакцину від коронавірусу
У Польщі будуть виробляти вакцину від коронавірусу

Польський фонд розвитку виділить до 40 мільйонів злотих на інвестиції у виробництво вакцин проти COVID-19 Mabion у Польщі.
Про це написав у Твіттері Павел Борис, президент фонду.
За його словами, Польща приєднається до країн, де виробляється вакцина проти коронавірусу.
Польська біотехнологічна компанія Mabion заявила в середу, що уклала угоду з американською компанією Novavax про передачу технологій та технічні випробування для передачі технологій та технічних випробувань для виробництва антигену – кандидата вакцини проти COVID-19.
Було також озвучено, що підписано угоду з Польським фондом розвитку про інвестиції до 40 мільйонів злотих для збільшення виробничих потужностей.
На даний час Novavax знаходиться на реєстрації в Європейському агентстві з лікарських засобів.
Про підписання контракту керівник Польського фонду розвитку повідомив у Tвіттері:
«Група PFR фінансуватиме інвестиції у виробництво вакцини COVID19 у Польщі американською компанією Novavax біотехнологічною компанією Mabion. Трансфер технологій вже у другому кварталі. Польща приєднається до групи країн, де виробляється вакцина COVID-19 », – пише Павел Борис.
Довідково:
Mabion – це польська біотехнологічна компанія, створена в березні 2007 року. Предметом його діяльності є розробка та впровадження біотехнологічних препаратів останнього покоління на основі технології моноклональних антитіл.
Польський фонд розвитку (PFR) – це група фінансових та дорадчих установ для підприємців, органів місцевого самоврядування та приватних осіб, які інвестують у соціальний та економічний розвиток країни.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: