У педколеджі провели професійний квест для учнів міських ЗОШ

Нещодавно у Володимир-Волинському педагогічному коледжі імені Кримського був проведений інноваційний профорієнтаційний захід – тренінг (квест професійний) для учнів ЗОШ нашого міста, який мав на меті розширити інформацію про напрями фахової підготовки спеціалістів у коледжі, дозволив випускникам загальноосвітніх закладів краще ознайомитися із особливостями кожного відділу. Майбутні вступники дізналися про історію відділу «Початкова освіта», напрями додаткової кваліфікації у підготовці майбутніх фахівців, вивчили ігри, виконали цікаві завдання, грали масовки англійською, польською, та німецькою мовами, відчули себе у ролі майстер-шефа, зазирнули у країну ділових паперів, та на мить повернулись у безтурботне дитинство.
А зустрічали гостей такими чудовими словами: «Здрастуй, здрастуй, новий друже! Тут ніхто не є байдужим! Станем всі – одна сім’я! Будем друзі – ти і я! Символом відділу у квесті стала «Мудра сова», яка спонукає розвивати розум та власні таланти.
Екстремальні етапи тренінгу дозволили спільно пережити емоційні сплески, що психологічно зблизило учасників події. Інтелектуальні етапи сприяли розвитку ерудиції і комунікативних здібностей, вияву спритності, а ігрові завдання викликали масу позитивних емоцій і радісних спогадів.
Школярики були дуже задоволені і ми дізналися від них, що вони мріють навчатися у нашому коледжі. Отож, бажаємо їм успіхів та здійснення мрій!
Організаторами цього цікавого заходу стали Олена Пелех (заступник директора з виробничої практики), члени СНТ секції педагогіки та психології під керівництвом Лідії Катинської.
Ольга Подворнюк, викладач педколеджу

Розділ новин: 

Коментарі