У педколеджі працює літній англомовний табір «GLOW&T.O.B.E.»

.B.E.», організований волонтерами Корпусу Миру США в Україні, зокрема Офелією Ернандез та викладачами предметної комісії іноземних мов педколеджу на чолі з Сергієм Кирпою.
Учні та студенти, як місцеві, так і гості з інших міст, попередньо зареєструвавшись на сайті, отримали унікальну можливість безкоштовно вдосконалити знання англійської з допомогою волонтерів з інших країн та досвідчених викладачів навчального закладу, пізнати багато цікавого і збагатитися новими друзями. Як розповів Сергій Кирпа, з кожним днем кількість молодих людей, бажаючих відвідати заняття, збільшувалася і сягнула 500 осіб, адже перші, хто прийшов, відразу гідно оцінили табірну програму та інформацією поділилися з іншими.
Табір працює з 9.00 до 14.00 години. Заняття розпочинаються з ранкової спортивно-мовної зарядки. А далі – різноманітні заняття, присвячені окремим темам. Наприклад, таборяни переглянули відео із подальшим обговоренням; заочно здійснили «кругосвітню подорож», слухаючи захопливі розповіді волонтерів про культуру та особливості їхніх країн; у рамках теми «Здоровий спосіб життя» провели День спорту і танців, дізналися про основи здорового харчування; на спеціально розробленому тренінгу розвивали особисті лідерські якості та вчилися працювати в команді; дискутували про демократичні принципи та гендерні стереотипи. І буде ще щось новеньке! Хіба ж не цікаво? Причому навчання проводиться виключно англійською мовою, українська застосовується лише для перекладу.
Табір, аналогів якому раніше у нашому місті не було, на жаль, завершує свою роботу. Але знання та навички, отримані на заняттях, будуть застосовуватися молоддю у щоденному житті, допоможуть стати соціально активними членами суспільства.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі