У Нововолинську виділили гроші на відшкодування витрат перевізникам

17 вересня відбулося засідання виконкому Нововолинської міської ради, де було розглянуто 30 питань. Одним із перших на порядку денному стояло питання щодо використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію цільової програми соціального захисту населення. За словами доповідача начальника управління праці та соцзахисту Наталії Волчанюк, грошей, які були виділені з держбюджету на відшкодування витрат перевізникам, що здійснювали пільгове перевезення пасажирів, не вистачило. Тому після обговорення питання члени виконкому підтримали пропозицію міського голови направити на пільговий проїзд додатково 200 тисяч гривень із міського бюджету для ПП «Сам-моторс», яке здійснює безкоштовне перевезення пасажирів на дачні масиви «Прикордонник» – 13 рейсів, сел. Жовтневе – 11 рейсів, шахта №9 – 6 рейсів. Вони також підтримали заходи, внесені до програми соціального захисту населення стосовно відшкодування з міського бюджету 50%-ої знижки на комунальні послуги членам сімей загиблих військовослужбовців.
Виконком затвердив робочу групу з 20 осіб, завдання якої – сприяти виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень під час виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів. Робочу групу очолив перший заступник міського голови, секретар ради Володимир Рожелюк. Як зауважив Віктор Сапожніков, група має подбати про матеріально-технічне забезпечення дільниць, не втручаючись у виборчий процес. Визначено, що у Нововолинську та селищі Жовтневому працюватиме 20 звичайних і одна спеціальна виборча дільниця. Створено й оперативну групу, представники якої аналізуватимуть їхню готовність до проведення виборів.
Прийнято також рішення про ціни на платні послуги, про мережі класів і контингент учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста, затвердили кількість годин для організації науково-дослідницької, експериментальної роботи та спецкурсів для проведення експерименту з особистісно зорієнтованого навчання на поточний навчальний рік, а також проголосували за внесення змін до рішення виконкому від 09.07.2015 №312 «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» – тарифи збільшено на 0,19грн. Наприклад, якщо раніше плата за житло в багатоквартирних будинках без ліфта становила в середньому 1,20грн. за кв.м площі, то тепер ця сума буде 1,40грн.
Валентина Савчук, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі