У Нововолинську вітали військових і волонтерів

П’ятого грудня, у Міжнародний день волонтерів, заступник міського голови шахтарського міста Олександр Громик завітав до світлиці Нововолинського об’єднаного райвійськкомату, де зібралися службовці установи та учасники бойових дій на Донбасі, щоб привітати військових із професійним святом – Днем Збройних сил України. Посадовець подякував демобілізованим бійцям, які з честю виконали синівський обов’язок на передовій, а також висловив вдячність за щоденну сумлінну працю працівникам військкомату.
-Із великою вдячністю ми вшановуємо нині усіх вірних синів нашої рідної землі, які у різні періоди історії України боролися за її свободу і незалежність, віддаємо данину пам’яті нашим загиблим героям, воїнам, які захищали і захищають нашу Вітчизну у війні на сході, а також волонтерам, усім небайдужим людям, хто самовіддано допомагає українським бійцям. Сьогодні ми маємо армію, здатну захистити Україну від агресора й дати йому належну відсіч, - наголосив заступник міського голови.
Після привітань він вручив подяки міського голови працівникам комісаріату: начальнику відділення забезпечення майору Сергію Янковському, начальнику служби захисту інформації старшому прапорщику Геннадію Зубчику, відповідальному виконавцю мобілізаційного відділення старшому солдату Галині Воробій, механіку-радіотелефоністу відділення зв’язку та інформатизації старшому солдату Галині Дубинюк, головному спеціалісту відділення комплектування Ларисі Мельничук. Ще 25 воїнів, які не раз дивилися в очі смерті у нинішній неоголошеній війні з російським агресором, отримали відзнаки начальника Генштабу – нагрудний знак «Учасник АТО», які їм вручив виконуючий обов’язки військового комісара Олексій Чебанюк.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі