У НОВОВОЛИНСЬКУ ВІДКРИЛИ ЩЕ ДВІ МЕМОРІАЛЬНІ ДОШКИ ГЕРОЯМ АТО

Пам’ять загиблих в АТО бійців вшанували у професійно-технічному училищі №11 міста Нововолинська. Про це інформує сайт Нововолинської міської ради.
На честь колишніх учнів закладу, а тепер Героїв України, тут урочисто відкрили меморіальні дошки. Павло Попов загинув під Волновахою, йому було 22 роки. Навчався у ЗОШ№4, потім у професійно-технічному училищі. Зі слів викладача Альбіни Зайчук, Павло запам’ятався як спокійний, відповідальний і дружелюбний хлопець, який ніколи не стояв осторонь чужих проблем.
22-річний Роман Бірюков поліг у бою під Іловайськом. Навчався у шостій школі. Близькі, друзі та вчителі ще й досі не можуть повірити, що життєрадісного та люблячого Роми не має серед живих. На відкритті меморіальних дощок на честь загиблих нововолинців у зоні АТО були присутні батьки, приятелі, викладачі та представники влади.
Керуючий справами міськвиконкому Леонід Кошлатий висловив щирі співчуття рідним героїв. Наголосив, що імена захисників України назавжди закарбовані у наших серцях. За загиблими Романом Бірюковим та Павлом Поповим священослужителі відправили панахиду, та освятили пам’ятні дошки/
Джерело: Волинський інформаційний портал.

Розділ новин: 

Коментарі