У Нововолинську відбулася перша сесія міськради після виборів.

У Нововолинську відбулася перша сесія міськради після виборів.
У Нововолинську відбулася перша сесія міськради після виборів.

Новообраним Нововолинським міським головою став Борис Карпус. До складу Нововолинської міської ради восьмого скликання обрали 34 депутати від п’яти політичних сил.

Про це повідомляють на сайті Нововолинської міськради.

Перше засідання міської ради восьмого скликання відбулося у малому залі міського Палацу культури.

Голова Нововолинської міської територіальної виборчої комісії  Віктор Порплиця поінформував про результати виборів.

За новообраного міського голову Бориса Карпуса віддали свої голоси 5292 виборці, що становить 38,74 відсотки від кількості тих, хто взяв участь у голосуванні.

До складу Нововолинської міської ради обрано 34 депутати: 14 – від  політичної партії  “За Майбутнє”; 6 – від політичної партії “Європейська Солідарність, 5 – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», 5 – від  Всеукраїнського  об’єднання “Свобода”, 4 – від політичної партії “Слуга Народу».

Відповідно до Постанови Нововолинської ТВК на сьогодні депутатами до Нововолинської міської ради зареєстровано 28 обранців громади, а ще 6 заяв від обраних депутатів – на розгляді у Нововолинській ТВК.

Новообраний міський голова Борис Карпус склав Присягу. Йому вручили нагрудний знак «Малий герб міста», а після цього  з його рук новообрані депутати отримали посвідчення.

Борис Карпус  подякував за підтримку своїм виборцям, дружині, учителям школи № 2,  де навчався, керівникам, які супроводжували його по життю, та своїй команді.

У планах новообраного голови – реформування ЖКГ, завершення питання з утворенням ОСББ, створення нових робочих місць, боротьба з наркоманією і безпека міста, упровадження «Варти порядку».

Він запевнив, що  завжди буде відкритий для думок, ідей і спілкування.

Присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих учасників Революції Гідності, адже завтра, 21 листопада, Україна відзначатиме День Гідності та Свободи.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: