У Нововолинську урочисто відкрили меморіальну стелу Героям

Минулого четверга у Нововолинську відбулося урочисте відкриття й освячення меморіальної стели Героям, на якій розміщено фото усіх земляків, що загинули під час буремних подій Революції гідності та неоголошеної війни на сході. Сергій Байдовський, Павло Попов, Роман Бірюков, Сергій Бугайчук, Андрій Дрьомін, Андрій Задорожній, Ігор Кантор, Андрій Комаристий, Володимир Пушкарук, Олександр Свинчук – ось ті мужні юнаки й чоловіки, які своїм життям і подвигом довели: в Україні є Герої і Герої не вмирають! Вшанувати пам’ять захисників Вітчизни прийшли близько сотні нововолинців, серед яких були рідні та друзі загиблих, представники міської влади, установ та організацій. Присутні не могли стримати сліз, коли зазвучав гімн Майдану «Гей, плине кача…». До пам’ятної стели поклали квіти.
-Ця меморіальна стела встановлена як знак пам’яті про тих, хто відкрив нам очі, хто змусив нас подивитись на своє життя зовсім по-іншому, хто своїм прикладом показав, як треба любити та відстоювати свою країну, свій народ, - наголосив у виступі перший заступник міського голови, секретар ради Володимир Рожелюк. – Від імені міського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету я низько схиляю голову перед родинами полеглих героїв, які виростили та виховали справжніх захисників рідної землі.
Панахиду за полеглими, а також чин освячення меморіальної стели здійснив настоятель Свято-Духівського храму протоієрей Стефан Фульмес.
Валентина Савчук, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі