У Нововолинську та Володимирі оштрафували рибалок, що продавали улов

У Нововолинську та Володимирі оштрафували рибалок, що продавали улов
У Нововолинську та Володимирі оштрафували рибалок, що продавали улов

У період з 25-го січня по 1-го лютого державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 49 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів, зокрема у Нововолинську та Володимирі.
Так, складено 44 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства), два – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів), один – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення), один – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (продаж заборонених знарядь лову) та один – за ст. 188-5 КУпАП.
«За даний період на порушників накладено 2 499 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 2 кг водних біоресурсів. Також вилучено 2 од. заборонених знарядь лову», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.
Для прикладу, 29-го січня під час перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами та забороненими знаряддями лову державні інспектори рибоохорони виявили ряд порушень.
На ринку у Володимирі-Волинському, поблизу автовокзалу виявлено порушника, який здійснював продаж незаконного знаряддя лову. Зокрема, у чоловіка вилучено риболовецьку сітку. На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП.
Пізніше поблизу Центрального ринку міста Володимир-Волинський було викрито громадянина, який здійснював незаконний збут живця карася сріблястого – 75 екз. Чоловік не зміг надати документи, що підтверджують законність придбання та походження риби.
30-го січня поблизу Центрального ринку у Нововолинську виявили аналогічне порушення. Громадянин здійснював продаж риби щука без дозвільних документів.
На осіб складено протоколи за ст. 88-1 ч. 1 КУпАП. Матеріали справ готуються до передачі в суд для притягнення порушників до відповідальності.
Любителям риболовлі нагадують, що виловленурибу, з дотриманням Правил любительського та спортивного рибальства, можна використовувати лише для особистого споживання та заборонено для продажу. Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: