У Нововолинську шахти №9 та №10 відключили від електропостачання

У Нововолинську шахти №9 та №10 відключили від електропостачання
У Нововолинську шахти №9 та №10 відключили від електропостачання

Дві нововолинські шахти 11-го серпня від’єднали від електропостачання. Як повідомили гірники шахти №9, зараз робота на їхній копальні повністю заблокована. Так само від електропостачання відімкнули шахту №10 у Нововолинську.
Голова незалежної профспілки шахти №9 Василь Гура повідомив, що про це одразу ж поінформували профільного міністра, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Я доповів своєму безпосередньому керівникові Волинцю Михайлу Яковичу, який розмовляв з міністром. І директор шахти також доповів міністерству про те, що зараз відбувається, бо це надзвичайна подія. Питання: хто керує міністерством і для чого сам перший заступник міністра, пан Власенко, особисто дав вказівку відключити шахти Волині від електроенергії?» – відзначає він.
Заборгованість за електроенергію становить 816 тисяч гривень. Шахта готова заплатити цю суму, але, як стало відомо з перемовин, навіть це не гарантує, що електрику одразу підключать.
«Це спланована акція для того, щоб зупинити шахту. Це сплановано», – переконаний Василь Гура.
За його словами, на гірників тиснуть, аби вони виконали розпорядження вищого керівництва.
До слова, минулого тижня 48 шахтарів шахти №9 викликали до військкомату після того, як вони не допустили на робоче місце новопризначеного керівника Віктора Геращенка.
Справа в тому, що шахтарі впевнені, що Віктор Геращенко – це та людина, яку мають поставити на фінансові потоки. Новий керівник сам із Лисичанська і вже свого часу працював на волинській шахті, але з ним пов’язана історія з ймовірною розтратою коштів.
Проте головна причина неприязні та бойкоту від шахтарів закопана ще глибше. Зараз на волинські копальні та й на решту шахт повинні зайти кошти. З бюджету виділили 2,5 мільярда гривень на закупівлю вугілля. А це – ласий шматок для освоєння.
Поки що шахтарі нового керівника на робоче місце не пустили, попри те, що розпорядження про його призначення підписано ще 29-го липня.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: