У Нововолинську пом’янули полеглих і встановили ще одну меморіальну дошку на честь Героя

У понеділок, 22-го травня, на центральному майдані шахтарського міста зібралися представники влади, трудових колективів, навчальних закладів, члени політичних і громадських організацій, батьки Героїв та колишні побратими, щоб відзначити 156-у річницю з дня перепоховання Тараса Шевченка й віддати данину пам’яті 18-ти воїнам 51-ї ОМБр, яких три роки тому підло розстріляли під Волновахою. Серед загиблих був і нововолинець Павло Попов. Настоятель Свято-Михалівської церкви о.Михаїл відслужив поминальний молебень за полеглими бійцями, після чого до присутніх звернувся міський голова Віктор Сапожніков:
-Наш обов’язок – не забувати Героїв, щодня згадуючи їх у своїх молитвах, адже вони поклали свої життя за волю, незалежність і свободу нашої з вами єдиної України.
Вшанувавши пам’ять полеглих земляків хвилиною мовчання, нововолинці поклали квіти до пам’ятника Кобзарю і меморіальної стели «Слава Україні! – Героям слава!» та перейшли до ЗОШ №4, де відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому восени минулого року під Станицею Луганською Олександру Смирнову. Його портрет поповнив сумну галерею із портретів трьох колишніх учнів школи, яка носить ім’я великого Кобзаря, - Павла Попова, Андрія Дрьоміна та Івана Гані. Олександрові було лише 24 роки, коли куля ворожого снайпера обірвала його життя. За словами класного керівника юнака Олени Чимерис, волонтера Валерія Курстака та мами Героя, Сашко був хорошим учнем, надійним другом і ніжним люблячим сином, який мріяв стати юристом, здобуваючи фах у Львівському національному університеті. Вшановуючи пам’ять старшого товариша, школярі прочитали зворушливі рядки поезій про патріотизм, війну і подвиги наших захисників на передніх рубежах країни. Після мітингу настоятель Хресто-Воздвиженського храму о.Віталій освятив портрет Героя.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі