У Нововолинську переселенцям допоможуть облаштувати кращі умови для життя

У Нововолинську переселенцям допоможуть облаштувати кращі умови для життя
У Нововолинську переселенцям допоможуть облаштувати кращі умови для життя

З моменту повномасштабного вторгнення росії Волинь прийняла понад 50 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Левова їх частка припадає на Луцьк, але це, звісно, не єдиний населений пункт області, куди приїхали переселенці. У Нововолинську, наприклад, зареєстровано понад 8 тисяч, інформує «БУГ». Оскільки частина з них не мали житла, то посадовці організували відповідні місця компактного поселення.
«Такими прихистками у нас стали гуртожитки навчальних закладів та місцевий садочок. Важливо, що люди самоорганізовуються: визначили старост по поверхах, облаштовують свій побут», – зазначає заступниця нововолинського міського голови Вікторія Скриннік.
Що їм не вистачає для більш комфортного життя? Відповідаючи на це питання, переселенці згадують про побутову техніку. Саме тому громадська організація «Волинський інститут права» планує передати на місця компактного поселення у Нововолинську пральні машини та мультиварки. Зробити це вдасться завдяки  проєкту «Шелтер» від фонду «Східна Європа». 
Оскільки запит на проживання у цьому прихистку зростає, то було вирішено придбати ліжка, матраци, подушки, предмети побуту. Це допоможе облаштувати 10 додаткових місць, і не менше двох із них – для потреб людей з інвалідністю.  
«Усю цю допомогу було визначено не від наших забаганок. Перш ніж приступити до роботи, ми вивчили побажання мешканців прихистків та посадовців, які ними опікуються. Зараз триває етап закупівлі. Плануємо, що в травні передамо пообіцяне», – зазначає керівниця Волинського інституту права Ірина Гайдучик.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: