У Нововолинську чоловік намагався винести з дільниці два бюлетені в кишені

Публікації

У Нововолинську на дільниці №071110 виборець хотів винести за її межі 2 бюлетені, однак його дії зупинили. Тож чоловік також опустив ці бюлетені у скриньку.

Про це інформує громадська мережа ОПОРА.

Голова ДВК дільниці №071110 Людмила Стрижачук повідомила ОПОРІ, що виборець хотів винести два бюлетені – 2 він опустив у скриньку, а 2 – поклав собі у кишеню.

«Добре, що представники ДВК разом зі спостерігачами і кандидатами побачили і зупинили. Він пручався, але потім зіжмакані бюлетені таки кинув в урну. Пояснив свою поведінку тим, що не хоче голосувати за жодного кандидата, а позначки «ні за кого» немає в бюлетенях», - зазначила вона.

Опісля чоловікові пояснили, що просто забрати бюлетень і піти з ним не можна. Натомість чоловік може, наприклад, закреслити бюлетень, чи написати на ньому «ні за кого» і кинути в скриньку. Чоловік погодився, тож зрештою вчинив відповідні дії, кинув бюлетені у скриньку та покинув дільницю.

«На місці події працюють правоохоронці, встановлюють обставини», – зазначила ОПОРІ речниця Головного управління Нацполіції області Ольга Бузулук.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: