У новому списку - 53 полонені та 89 зниклих бійців 51-ої бригади

Публікації

Волонтери, які займаються розшуком бійців 51-ої бригади, оновили списки полонених і зниклих військових.
Переліки опубліковані на сторінці координатора волонтерів Наталії Соколової у Facebook.
Якщо хтось знає про долю бійців, які є в переліку, або є зв'язок з бійцем просять телефонувати на номер +38(093)1404774 (Анатолій).
Родичам полонених радять звернутися в СБУ та написати відповідну заяву.
Костянтин Зінкевич у Facebook пише, що списки загиблих, поранених, полонених, розшукуваних та тих, що вийшли з оточення, оновлюються у військовій частині щохвилини і цілодобово. У частину можна звернутися за номером +38(03342)42891.
1 Кричук Сергій Борисович, 1984,
2 Куденчук Юрій Леонтійович, Ковельський р, Люблинець
3 Крепець Леонід,
4 Поліщук Максим Сергійович, 1991
5 Ярмолюк Микола Вододимирович, 1979
6 Василюк Олександр Анатолійовіч, 1984
7 Оксенчук Микола Васильович, 1989, с.Кривлина, Ковельський
8 Троцюк Вадим, 1989 (Володимир-Волинський район).
9 Дарчик Петро,
10 Теслюк Юрій Петрович (Ковельський район),
11 Мизовець Віктор Володимирович (Ковельський район),
12 Педченко Михайло Сергійович, 1984,
13 Петренко Володимир Юрійович, 1984,
14 Криса Василь Вікторович (Володимир-Волинський),
15 Пугач Ігор Володимирович, 1978,
16 Ковальчук Володимир Васильович, 1985,
17 Ткачук Ігор Петрович, с.Копче, Рожіщанського р
18 Моркот Олександр Михайловіч, 1986
19 Марфіч Міхайло Васільовіч, 1972
20 Степанов Валентин Анатолійовіч, 1986
21 Петренко Володимир Юрійовіч, 1984, Володимир-Волинський
22 Мельнічук Олександр
23 Райхель Анатолій Маряновіч, 19857 Ужгород
24 Абрамчук Іван Міхайлович, с.Білин, Ковельський
25 Курук Сергій Іванович,1987
26 Мороз Микола Миколайович, 1984
27 Турик Иван Сергійовіч
28 Нагалюк Андрій Ковельський 30 років, с.Білин Ковельський
29 Федун Андрій Міхайлович, 1978
30 Карпук Андрій, 1992
31 Гончарук Віталий, 1993
32 Поліщук Максим Сергійович,1991. смт Луків, Турійський
33 Берешко Юрій Миколайович, 1984, Маневичі
34 Білозір Юрій , Львівщина
35 Пугач Ігор Володимирович,
36 Михалевич Андрій Миколайович, 1987
37 Криницький Ігор Іванович, 1992
38 Бешта Микола , Турійський р,
39 Терещук Олександр
40 Бондарев Іван Іванович
41 Головій Петро Вікторович, Заболоття, Ратнівський
42 Дідун Микола Миколайович,1993
43 Піварчук МИкола Валерійович, Іваничівський
44 Смирнов Сергій Геннадійович 1975 Володим.
45 Суліковський Антон Станіславович1992
46 Шемрук Юрій Олексійович,1992, Луцьк
47 Лисюк Андрій Ярославович, 1985
49 Лобжін Олександр Володимирович, 1990
50 Капелюк Юрій Миколайович
51 Яблонський Вадим Олександрович,1981
52 Федорчук Віталій Леонтійович, 1976
53 Васильєв Віталий, 1988
30 СЕРПНЯ
54 Карпук Андрій Ярославович
55 Никитюк Олег Олегович, 1980
56 Дяк Олександр Володимирович, 1990 р.н. Волинська обл., Любомльський р-н, с. Машів
57 Ярмолюк Олександр Петрович 1982 (Ковель),
58 Сосюк Андрій Володимирович 1992
59 Посполітак Андрій, 1987 р. смт. Луків
60 Михалевич Андрій Миколайович
61 Яцунiк Тарас Миколайович, 1986
62 Селіванов Віталій Миколайович
63 Байда Василь,
64 Коржан Юрій Григорович, 1988
65 Холодюк Олександр Анатолійович,
66 Титаренко Олександр, 1973,
67 Міщук Ігор, 1987,
68 Гашук Дмитро, 1991,
69 Цибах Андрій, 1986
70 Лівша Володимир, 1977
72 Янчук Валерій Леонiдович, 1984
71 Черниш Вячеслав Володимирович
73 Фурдела Віталій, 51 ОМБ 3 бат. с. Валява, Чернівецької обл,
74 Головатий Дмитро Костянтинович 1983
75 Резніченко Володимир Васильович, 1978
76 Козак Олег Олександрович, 1987
77 Бурда Олександр,
78 Кравчик Сергій Петрович,
79 Саксін Андрій Михайлович
80 Лахай Олександр
82 Абраменко Денис,
81 Савчук Святослав Петрович,
83 Малей Андрій Анатолійович,
84 Хавура Микола,
85 Олійник Евгеній Петрович 1991
86 Тарасюк Олексій Васильович,1990р,
86 Грушаник Iгор Романович 1989р.,
87 Смутняк Олег Ігорович.
88 Корнилевич Олександр,
89 Щавінський Сергій
ПОЛОНЕНІ
1 Панько Микола Миколайович, с.Простянка, Луцький район
2 Ткачук Тарас Петрович, с.Копче, Рожищанський район
3 Яблонський Володимир Вікторович, 1988
4 Лукашук Юрій Анатолійович,
5 Луцюк Анатолій Леонідович,
6 Майборода Сергій Ростиславович, 1986,
7 Вітрук Сергій Сергійович, 1991,
8 Гвізда Олексій Валерійович (Любомлський район),
9 Рибіцький Микола Валерійович (Іваничівський) 1992,
10 Фіть Сергій Ігорович (Павлівка),
11 Ляшук Іван Ростиславович, 1992,
12 Середюк Олександр Васильович (Ковельський район),
13 Кот Олександр Анатолійович (Ковельський район , Любитів),
14 Варениця Андрій,
15 Крук Геннадій Викторовіч,1991, Луцьк
16 Гричай Олександр Васильович (Хмелівка, Володимир),
17 Галета Ігор,
18Панько Микола Миколайович
19 Климчук Богдан Володимирович,
20 Климчук Віктор Володимирович,
21 Велічук Андрій Васильович, 1983
22 Єрмолаєв Максим Миколайович, 1990
23 Марчішак Мікола Миколайович
25 Гаврук Олег Михайловіч, 1981, Рожіще
24 Прокопчук Андрій Євгенович, 1986
26 Шульгін Віталій,
27 Мельник Олександр Васильович, 1993 Любешівський,
28 Цицюк Тарас Ростиславович,
29 Терпелюк Юрій Миколайович, 1985
30 Криса Василь Вікторович,
31 Яблонський Володимип Вікторович,
32 Крупа Андрій Романович, 1993
33 Намуйлик Сергій Олегович ,1992,
34 Луцюк Анатолій Леонідович
35 Комісарчук Артем,
36 Васільєв Віталій, 1988
37 Чижевський Павло,
38 Троцюк Вадим Васильович,
39 Іванків Олег,
40 Поліщук Максим
41 Нестерук Анатолій
42 Гвізда Олексій,
43 Яслинський Олександр, Луцький р
44 Теслюк Юрій Петрович
45 Матвійчук Андрій Васильович, 1986, с Прилісне Маневицький
46 Верешко Юрій Миколайович,
47 Маїло Андрій Миколайович,
48 Платаш Олексій,
49 Цура Дмитро,
50 Майстренко Максим Андрийович,1974,
51 Губін Віктор,
52 Бугай Василь Михайлович, 1986 року (Хмельницька область),
53 Рабей Святослав
Джерело:http://www.volynpost.com

Розділ новин: 

Коментарі