У неврологічному відділенні капітальний ремонт завершено

Минулого четверга у неврологічному відділенні ТМО відбулося урочисте завершення капітального ремонту. Кому раніше тут доводилося бувати, знає, що тривалий час це відділення потребувало ремонту. Оббиті стіни, стеля, залишки паркету – все це, нарешті, позаду. Тепер пацієнти проходитимуть лікування у комфортних умовах. Завдяки коштам, які виділялися з міського бюджету протягом близько трьох років, тут замінено усі двері, вікна, а стіни, підлога і стеля відремонтовані фактично з нуля. Покладено нову плитку в коридорах, а у палатах – паркет. Обладнано санвузли і облаштовано нові умивальники у кожній палаті. Оновлено їдальню. Навіть сходи зроблені як нові. Це фактично перший капітальний ремонт за 35 років.
Завідуюча відділенням Світлана Шевчук провела екскурсію для представників міської влади та ЗМІ і розповіла про роботу відділення:
-На сьогоднішній день у відділенні є 19 хворих з міста і 10 – з району. Протягом місяця у нас пройшли лікування троє учасників бойових дій: двоє – учасників АТО і один – учасник війни в Афганістані. У відділенні є 30 ліжок для стаціонарного перебування хворих і ще 10 – для денного стаціонару. Згідно із статистикою, щороку трапляється близько 250 інсультів, 80 – із короткочасними паралічами та мікроінсультами, до сотні – із черепно-мозковими травмами різного ступеня важкості, у тому числі й постраждалі у ДТП. Добре, що тепер, завдяки комп’ютерному оснащенню і можливості робити КТ-знімки, ми можемо зв’язатися по скайпу із нейрохірургом з області, вислати йому знімок Інтернетом і одразу отримати фахову консультацію та прийняти швидке рішення стосовно необхідності оперативного втручання. Отож, не зволікаючи, коли дійсно у цьому є потреба, хворого можна відправити до обласного лікувального закладу. Також маємо два протипролежневі матраци, підключені до електрики, електронасоси, які відкачують слину у хворих без ковтального рефлексу, спеціальні зонди, якими ми харчуємо пацієнтів, не здатних самостійно приймати їжу.
У відділенні працює 5 лікарів - невропатологів, 7 медсестер і 7 санітарок.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі