У місті з’являться вулиці імені загиблих володимирчан

Двадцять восьмого жовтня відбулася щовівторкова оперативна нарада міського голови з керівниками відділів та управлінь міськвиконкому, а також з керівниками установ міста. На нараді говорилося про те, що збільшилася кількість людей, які звертаються за нарахуванням їм субсидій з оплати комунальних послуг. Ще одним свідченням складної ситуації в країні є те, що цього року не буде безкоштовних подарунків від соцстраху. Міський голова наголосив на необхідності провести ревізію у військовому містечку житлово-експлуатаційною конторою, а також висловив обурення станом військового клубу. Петро Саганюк дав розпорядження розробити проект із вшанування загиблих в АТО жителів міста і району, а також перейменувати деякі вулиці міста іменами загиблих воїнів. Після наради відбулася традиційна зустріч міського голови з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, пройшли вибори. Які Ваші враження від них, та як плануєте співпрацювати з новим народним депутатом по нашому округу Ігорем Гузем?
-Я поважаю вибір громади. Впевнений, це правильна позиція – робити ставку на молодь, тільки таким чином ми досягнемо прогресу. Це молодий, але досить досвідчений політик, адже займається політикою вже більше десяти років.
-Одна виборча кампанія відбулася, але, ймовірно, не за горами – наступна, до місцевих органів влади?
-Так. На носі вибори і до місцевої ради, і на посаду міського голови. Звісно, серед жителів міста буде чимало охочих, проте, думаю, якщо Президент і депутати Верховної Ради знімуть депутатську недоторканність та проведуть інші реформи, які вже заплановано, то бажаючих буде значно менше. Думаю, що вибори відбудуться у березні.
-Петре Даниловичу, під час наради Ви наголошували на проведенні ряду заходів із вшанування пам’яті загиблих володимир-волинців. Розкажіть, будь ласка, про це детальніше.
-Так, ми повинні постійно пам’ятати про них і робити все можливе для вшанування їхньої пам’яті. Усі мої заступники закріплені за сім’ями загиблих і тримають на контролі їхні потреби. Нещодавно придбано квартиру сім’ї Леоніда Полінкевича, найближчим часом планується придбати житло для сімей Василя Спасьонова і Віктора Хмелецького. Завдяки численним благодійникам відремонтовано дах і проведено ще ряд робіт для сім’ї Ігоря Упорова. Заплановано розробити проект для вшанування пам’яті, який буде втілено на площі міста, думаю, це буде зроблено весною. Відповідна кількість вулиць міста буде перейменована іменами загиблих володимирчан. Де це можливо, перейменування буде здійснено тієї вулиці, де проживав герой, а де ні – то, можливо, сусідньої. У школах, де вони навчалися, мають бути зроблені меморіальні дошки.
-Також під час наради Ви обурювалися з приводу занедбаності військового клубу.
-Так, там була розміщена одна із виборчих дільниць. Оглянувши її, я пересвідчився, що то найзанедбаніша ділянка на території міста. Я вже не раз піднімав питання, щоб військові передали клуб на баланс міста, і тоді, впевнений, знайшлися б люди, які довели б будівлю до пуття. Та з військовими досить проблематично вирішувати такі питання, адже таке відчуття, що у них кредо: «Краще нехай пропаде, ніж комусь віддати».
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі