У місті встановлять громадські біотуалети?

Одинадцятого серпня міський голова Петро Саганюк провів щовівторкову оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній Петро Данилович наголосив на тому, що кожна людина, яка прийшла у міську раду з метою зустрітися з ним, обов’язково матиме можливість особисто поспілкуватися, і зауважив працівникам міської ради не зсилатися на час його особистого прийому. Також на нараді говорили про те, що триває ремонт у рентген-лабораторії, заміна вікон в інфекційному відділенні ТМО. Начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства Володимир Власюк звернувся до жителів міста з проханням якомога раціональніше використовувати воду, інакше виникне нагальна потреба знижувати тиск водопостачання по місту. Петро Саганюк висловив невдоволення тим, що чимало володимирчан працюють, не оформивши офіційно свої трудові відносини. Ще однією проблемою у місті є «варвари». «Варвари – як таргани: вони є скрізь. Ламають лавки, смітять, знімають дорожні знаки, знову поламали пам’ятник», - підсумував очільник міста. Після наради Петро Саганюк провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
Міський голова розпочав розмову з приємної новини: в результаті його робочої зустрічі з німецькими партнерами на потреби ТМО буде виділено 660 тисяч євро.
-Петре Даниловичу, у якій стадії знаходиться проект «Чиста вода»?
-Тендер з реалізації проекту виграла фірма з Нововолинська. Ми досі використовували ще радянські електродвигуни, зараз, завдяки тому, що обладнання стало сучасним, маємо можливість не підвищувати тарифи на воду. На двох вулицях міста – Лермонтова і Лук’яна Кобилиці – проведено водогін. У проекті – провести повне каналізування міста. Для цього потрібно буде міняти мережі, які вже експлуатуються близько 50 років. Думаю, все вдасться зробити.
-Які заходи плануються до Дня Незалежності?
-23 серпня відзначимо Дня прапора за традиційним сценарієм. У КМЦ буде святковий концерт. На День Незалежності «Союз українок» запропонував пройтися парадом вишиванок до пам’ятника Тарасу Шевченку у парку «Слов’янський», а після параду поблизу КМЦ будуть підбиті підсумки конкурсу вишиванок. Ми підтримуємо їхню ініціативу.
-Є інформація, що із земельною ділянкою, виділеною під нове кладовище, виникли проблеми.
-Згідно з домовленостями з Міністерством оборони, під нове кладовище буде виділено 50га землі. Але є люди, які виступають проти, мотивуючи тим, що досить виділити 25га, а ще 25 є інвестиційно привабливою ділянкою. Але ж про яку інвестиційну вигідність можна говорити, коли вся ділянка у власності Міністерства оборони?
-Мешканці селища цукрового заводу скаржаться на те, що на кінцевій зупинці відсутня лавочка. Чи буде вирішена ця проблема?
-Так, проблема буде вирішена днями. Лавочка там була, але якісь вандали її знищили.
-Чи не розглядається можливість встановлення у місті громадських вбиралень, зокрема, на вулиці Луцькій?
-Питання буде розглянуто. Є біотуалети, які можна було б встановити, але через все той же вандалізм треба біля кожного туалета ставити людину, яка його охоронятиме.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі