У місті та селах району з’являться дві «Скриньки добра», сучасний клас, студія для дівчат та джерело здоров’я

У місті Володимир-Волинський незабаром з’являться дві «Скриньки добра» та центр розвитку для дівчат «Креатив студіо», у Селецькій школі – оновлений клас, а в Устилузі - «Джерело здоров’я». Цього разу за спільної підтримки Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. Місцеві ініціативні групи подали свої проекти на третій етап конкурсу міні-грантів «Крок назустріч» та здобули перемогу.
Нагородив сертифікатами переможців депутат Верховної Ради Ігор Гузь, який є ініціатором такої ідеї.
Із 70-ти поданих, перемогу з них здобули 11, загальною вартістю понад 317,8 тисяч.Загальний внесок фонду «Прибужжя» та Британської ради - 200 тисяч. Серед переможців конкурсу - два проекти із м.Володимир-Волинський, два - з району, два – з Нововолинська, три – з Іваничівського та два – з Любомльського районів.
Лілія Стасюк, керівник проекту «Дитячий світ краси, казки та творчості», котра є вчителем початкових класів Селецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у Володимир-Волинському районі зазначила, що завдяки реалізації проекту в селі подолають основну проблему з матеріально-технічним забезпеченням шкільного класу. Загальний бюджет – 50 тис. грн, з яких 20 тис. грн – внесок Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя»
«Буде закуплено два контейнери, куди люди, які матимуть бажання, приноситиму одяг у хорошому стані для малозабезпечених сімей. І допоможуть тим, кому це необхідно. А проблему цю визначили так. Ми побачили, що на центральній вулиці нашого міста є магазин вживаного одягу. Спостерігали постійно, як там люди скупчуються. Це означає, що люди – на стадії зубожіння. Але це ще не проблема, бо є люди, які не мають коштів купити одяг навіть у таких магазинах. І ці люди «риються» у смітниках. І наш проект, спрямований саме на допомогу таким людям», - сказала керівник проекту «Скриньки добра» Любов Саць. Фонд та рада надали сертифікат на суму 20 тис. грн, решта 16 580 грн - кошти громади та ініціативної групи.
Ще один проект отримав підтримку «Центр розвитку «Creative studio» ГО «Креатив студіо», за допомогою його втілення у місті створять такий собі куточок для занять дівчат, віком від 8 до 15 років та проведення на його базі курсу «Юна леді» для учениць міських шкіл. Загальний бюджет – 39 300 грн, з яких 20 000 грн – кошти фонду та ради.
Важлива ідея є в ініціативної групи з Устилугу під назвою «Джерело здоров’я» Устилузької міськради. Суть проекту така - встановлення паркану навколо природного джерела задля збереження та захисту від забруднення. Загальний бюджет – 19 470 грн, 12 150 грн – кошти фонду та ради.
«Хтось скаже, що 20 тисяч – це невеликі гроші. Однак, такий конкурс, це можливість підштовхнути громаду до чогось більшого. Закликаю всіх поширювати думку, що кожне ОСББ, кожна громада, громадська організація має шукати додаткові ресурси. Наше завдання – активізувати таких людей до самоорганізації. Дякую всім за участь, за те, що співпрацюєте з нами», – зауважив нардеп.
«Ми будемо продовжувати такі конкурси, адже це - величезна можливість для громад отримувати кошти з недержавного сектору – тобто з різних грантових програм, а також крок до активізації населення Прибужжя», - резюмував Ігор Гузь.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі