У місті та районі безкоштовно функціонує виїзний мамограф

Хороша новина для прекрасної половини м.Володимира-Волинського та району: до 15 серпня є можливість безоплатно обстежити стан молочних залоз. Мамограф може виявити різні стадії мастопатії, вузлові утворення та діагностувати рак молочної залози. Таку перевірку хоча б раз у рік повинна проходити кожна жінка після сорока. На жаль, задля якісного обстеження жительки міста та району часто звертаються аж в обласний центр. Ці незручності, а також фінансові витрати призводять до того, що жінки не завжди стежать за здоров’ям молочних залоз. Акція, що діє за підтримки Волинського обласного онкологічного диспансера, благодійного фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» та Володимир-Волинського ТМО, допоможе жінкам впевнитися у стані свого здоров’я.
16 та 17 липня мамограф перебував у Володимирі-Волинському, вибудувавши до себе чималу чергу з перших хвилин прийому. Деякі жінки прийшли заздалегідь. Двері рентгендіагностичного кабінету на колесах відчиняв лаборант Євген Приймак з Луцька.
У понеділок 20 липня мамограф поїхав у район. Пройти огляд можна звернувшись у місцеві фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
20 липня – Устилуг
21 липня – Лудин
22 липня – Стенжаричі
23 липня – Березовичі
24 липня – Хобултова
27 липня – Овадне
28 липня – Галинівка
29 липня – Білин
30 липня – Зимне
31 липня – Бубнів
3 серпня – Селець
4 серпня – Льотниче
5 серпня – Заріччя
Після цього мамограф повернеться у Володимир-Волинський, де пробуде до 15 серпня.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі