У місті швидкість руху автомобілів буде обмежено

Щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів відбулася 19 липня. Міський голова Петро Саганюк відразу висловив своє невдоволення з приводу освоєння виділених коштів, яке проводиться дуже повільно. Багато роботи напередодні Дня міста. Потрібно привести в порядок парк, вулиці, фінансову допомогу обіцяв нардеп Ігор Гузь. Є певні новини щодо ВПУ. Є пропозиція ОДА, обласного управління освіти зробити в нашому місті один з центрів професійно-технічної освіти, а саме училище перевести у профільне, яке випускатиме спеціалістів сільського господарства. Мер міста наголосив на необхідності перевірки готовності всіх навчальних закладів, в тому числі педагогічного та агротехнічного коледжу, до нового навчального року. У агротехнічному коледжі майже в аварійному стані один із гуртожитків.
Знову зі сторони міського голови прозвучала гостра критика «Теплокомуненерго». Очільник міста визначив термін – до 4 серпня, - коли мають бути введені в дію котельні, які переведені на альтернативні види палива. Надалі залишається проблемою подача теплої води. Петро Саганюк повідомив, що до нього особисто звертаються мешканці міста з проханням поставити знаки, які обмежують швидкість автомобілів до 40 км/год. Слід взяти під контроль перевезення вантажу на тих вулицях, де нещодавно покладено асфальт.
Після наради відбувся традиційний брифінг міського голови для представників місцевих ЗМІ.
- Петре Даниловичу, розкажіть докладніше про перспективи вищого професійного училища!
- Отримали пропозиції ОДА з приводу того, що в області будуть створені професійно-технічні центри. До нашого центру мають увійти Оваднівське та Локачинське училища. Наше училище спеціалізувалося по промисловому профілю, лише готували одну групу трактористів. Тепер пропонують перевести училище на сільськогосподарський профіль, просять підготувати свої пропозиції. Директор ВПУ вже підготував свої зауваження, зокрема, про те, що відсутня відповідна матеріальна база, а працювати в 2-х напрямках – промисловому і сільськогосподарському - не можна. Училище може спеціалізуватись тільки в одному напрямку. Проблеми з фінансуванням нашого училища немає. Є невелика проблема з матеріально-технічною базою.
- На сесії міської ради розділили 29 мільйонів гривень. На що вони підуть?
- На капітальний ремонт доріг, дахів. Весь час надходять звернення громадян. Частина коштів піде на освіту, зокрема на ремонт даху ЗОШ №2 та гімназії. А також на придбання медичного обладнання у лікарню.
- Над містом прошуміла злива. Телефонували мешканці з вулиці Поліської Січі про те, що у них стоїть вода.
- Випала велика кількість опадів. Як би ми не старалися, все одно десь буде протікати. Треба чистити каналізацію. Вода стоїть в багатьох місцях. Є проблеми на вулиці Леонтовича та Вишенського. Там низина.
- Багато робіт проводиться до Дня міста. Чи все планується завершити?
- Думаю, що завершимо. 19 липня проводитиметься тендер щодо ремонту вулиці Ковельської. Служба автомобільних доріг проводить роботи по розмітці міста.
- Водії легковажно ставлять транспорт біля нерегульованих пішохідних переходів і таким чином заважають обзору як водіям, так і пішоходам. Але може бути біда.
- Так, може бути біда. Я обговорював цю проблему з досвідченими водіями. Всі за те, що швидкість має бути обмеженою до 40 км. Але завжди знайдуться люди, які нехтують правилами.
- Люди, які проживають на вулиці Привокзальній, скаржаться на великі зарослі борщівника.
- Ми викосимо. Це проблема не лише міста. Це треба оголошувати надзвичайний стан по боротьбі з борщівником.
- Мешканці вулиці Олександра Олеся конфліктують із залізничниками.
- Так, залізничники зрізали там дерева. Попередньо зрізані лежать там вже місяцями. Необхідно зробити фото і направити у Генеральну прокуратуру.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі