У місті працюватиме тренінг зі співпраці із депутатами

Тренінг, який відбудеться 24-25 липня, проведуть Сергій Панцир, керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА, та Леся Шевченко, президент Фундації «Відкрите суспільство». Це перший подібний тренінг для громадських активістів та журналістів в Україні.
Основною метою заходу є подолання бар`єрів у комунікації між місцевими активістами та народними депутатами, які представляють інтереси виборців у парламенті і мають важелі впливу на владу, підприємства і організації на всіх рівнях. Учасники тренінгу дізнаються, яким чином вони можуть донести свою проблему до депутата, як зробити її пріоритетною у його порядку денному та як оцінити реальний внесок парламентаря у її вирішення. Також учасники тренінгу отримають відповіді на питання про те, якими інструментами послуговуються депутати при вирішенні проблем виборців, чи існують яскраві приклади вирішення подібних питань у діяльності нардепів, як у свою чергу виборці можуть допомогти парламентарію у подоланні певних перешкод. Учасники тренінгів будуть забезпечені робочими матеріалами та харчуванням. У виключних випадках можуть відшкодовуватися транспортні витрати. Проживання для учасників тренінгу не компенсуватиметься.
Тренінг організовується в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу», виконується Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», за фінансової підтримки Фонду «Східна Європа».
Участь у тренінгу безкоштовна, проте кількість учасників обмежена, тому діятиме конкурсний відбір.
Щоб взяти участь у тренінгу, слід заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням: https://goo.gl/WqcF4b
За матеріалами прес-служби Володимир-Волинської міської ради підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі