«У місті має бути сучасний спортивний комплекс»

26 квітня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Розпочалась вона з гіркої новини про автоаварію в районі Семи дерев, у якій важко травмовані двоє молодих людей. Вони перебувають у реанімаційному відділенні у важкому стані. Міський голова Петро Саганюк обурився з приводу того, що дехто з орендарів приміщень ТМО відмовився надати допомогу потерпілим. Отож, вимоги до орендарів мають бути жорсткішими. Зверталася увага на те, що велика заборгованість за енергоносії числиться за громадянами міста, які перебувають у статусі заможних. Ставилося питання про доїзд людей до кладовища у Провідну неділю. Є необхідність у додаткових рейсах маршрутних таксі. На кладовищах слід зробити туалети, організувати наявність води. Міський голова попередив своїх заступників, що вони мають право раз на день і не більше викликати до себе керівників відділів. Наголошувалося на тому, що до Великодня гаряча вода подаватиметься у будинки щодня, а після свята три рази на тиждень. Зручні для подачі гарячої води дні має визначити громада міста.
Після наради Петро Саганюк традиційно відповів на запитання журналістів.
-До редакції газети «Слово правди» телефонували жителі вулиці Богдана Хмельницького. Йдуть дощі, і їх затоплює.
-На ремонт будинків на цій вулиці робиться проектно-кошторисна документація. Там дуже складний рельєф.
-Один з громадян міста зголосився самотужки вести боротьбу з воронами у центральному сквері. Як Ви до цього ставитесь?
-Це нереально. І приведе лише до пошкодження дерев. Я проти цього.
-Були розмови про нове кладовище. Це питання не знімається?
-Ні, не знімається. Поновлюємо документи, нове кладовище плануємо в районі повороту на Ворчин.
-Петре Даниловичу, і жителі, і гості нашого міста обурюються, що на нашому ринку ціни значно вищі порівняно з Ковелем, Нововолинськом, Любомлем і Луцьком. Чим Ви можете це пояснити?
-Я цим не задоволений. Ціни суттєво відрізняються. В Ковелі насиченіший ринок, бо там поліські райони, які виробляють більше продукції. Зрештою і у нас ніхто нікому не забороняє вирощувати необхідні овочі на власних ділянках. Влада на формування цін впливати не може. Є попит – є ціна. Не буде попиту – не буде ціни.
-Чи вироблено порядок щодо пільгових перевезень?
-Пільг ніхто не відміняв. Держава кошти виділила, але не дала. Ми обходимося власними ресурсами. Чіткого порядку ще не визначено.
-Як щодо долі приміщення на вулиці Устилузькій, в якому було відділення дільничних інспекторів?
-На це приміщення виділено більше мільйона гривень. Нижній поверх віддали в оренду прикордонникам. Поки що перекриваємо дах. У перспективі можливо, що переведемо туди центр зайнятості.
-Яка можливість створення нових бігових доріжок на спортивному комплексі?
-У місті має бути сучасний спортивний комплекс. Хочемо зробити нові бігові доріжки. Домовилися щодо цього з фондом Ігоря Палиці.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі