У місті має бути пам’ятник Небесній Сотні і полеглим воїнам АТО

24 листопада відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед міський голова Петро Саганюк привітав з днем народження керівника відділу культури і туризму Андрія Шоцького. Під час розгляду поточних питань начальнику управління освіти Дмитру Здіховському вказали на те, що є претензії від батьків про незадовільний стан пісочниць в ДНЗ. Ще раз наголошувалося на необхідності видалення дерев, вражених омелою. Зокрема польська делегація, яка нещодавно перебувала у місті, зауважила, що вражені дерева є поряд із зупинкою біля Федорівського кладовища і їх необхідно спиляти. Нині стоїть питання про те, що потрібно сформувати обличчя міста, враховуючи сучасний європейський дизайн. У Володимирі-Волинському має бути пам’ятник Небесній Сотні, учасникам АТО і борцям за свободу України.
Очільник міста попросив вибачення перед мешканцями Володимира з приводу того, що у зв’язку з ремонтом водоканалу в четвер з 20-ої години і до 8-ої години ранку п’ятниці буде припинена подача води. У Турійському районі в приватному господарстві вже придбали красуню-ялинку для міста, тож відділу культури слід провести перевірку ялинкових прикрас.
Гостро ставилося питання про перевезення міським транспортом учасників АТО, скарги від яких почастішали. Потрібно взяти під контроль поведінку водіїв, які дозволяють собі курити, знаходячись за кермом, що є грубим порушенням правил. Виникли проблеми з опаленням у соборі Різдва Христового і Успенському соборі. Міський голова ще раз звернув увагу на те, що у міську раду продовжують звертатися громадяни з району. Це, звичайно, робить честь міській раді, але одночасно відволікає працівників від їхніх завдань, оскільки проблеми жителів району повинна вирішувати районна рада.
Після наради відбулася зустріч міського голови з представниками місцевих ЗМІ, під час якої Петро Саганюк відповів на запитання журналістів.
-Петре Даниловичу, зима постукала у двері. Чи готове місто зустрічати її?
-Місто в основному готове. Але є дві великі проблеми. По-перше, це ліміт газу. По-друге, високі тарифи. Якщо послухати заяви уряду, то все прекрасно, а народ ніяк не може збагнути, як прожити за зарплати і пенсії, які не зростають.
-Чи вистачить місту бюджетних коштів?
-Кошти перейдуть на наступний рік. У нас ще є деякі неосвоєні об’єкти: це дахи в деяких приміщеннях, які необхідно ремонтувати.
-Чи буде встановлена ялинка до свята Миколая?
-Ялинку встановлять до 25 грудня.
-Ви погодилися на скорочення управлінського апарату. Які зміни передбачаються?
-Це вимога часу. Глобальних змін не передбачається. Плануємо розробку багатьох проектів, над якими повинні працювати спеціалісти. Заради цього скорочено відділ внутрішньої політики, натомість створено організаційно-аналітичний відділ.
-Ви говорили про нове обличчя міста. Що маєте на увазі?
-Місто не має «родзинки», яка властива європейським містам. Ще раз наголошую, що має бути пам’ятник Небесній Сотні і полеглим воїнам АТО. Якщо у цьому напрямку не буде зрушень, я робитиму належні організаційні висновки, але повинна залучатися і громада міста.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі