У місті гірників більше сотні учасників війни на сході отримали акти на землю

Вручення документів відбулося 9-го жовтня у приміщенні міської ради. Вручали їх землякам, які боронили Вітчизну на сході, міський голова Віктор Сапожніков, голова Морозовичівської сільської ради, на території якої знаходяться земельні наділи, Микола Тюхта та начальник міжрайонного відділу Держгеокадастру Тарас Кантор.
Враховуючи те, що в межах міста вже давно немає вільних земельних ділянок, аби забезпечити ними всіх бажаючих, міською владою спільно з управлінням Держгеокадастру укладено угоди про їх виділення із чотирма сільськими громадами, території яких межують із Нововолинськом.
За інформацією Тараса Кантора, із заявами про надання земельних ділянок за три роки до них звернулося 358 учасників війни на Донбасі. 261 із них уже отримав землю: на території Грядівської с/р – 96, Морозовичівської – 118 і Поромівської ОТГ – 47. Ще 60 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Грибовицької ОТГ передано на затвердження до головного управління Держгеокадастру Волинської області. Виготовлення проектів повністю фінансується коштами місцевого бюджету.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі