У місті, де дислокується 14-та бригада заборонили торгувати спиртним

На два тижні у Володимирі-Волинському буде заборонено торгувати алкогольними напоями. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради.
Викликано воно проведенням мобілізації та демобілізації і має на меті забезпечити громадський порядок у місті, де дислокується 14-та бригада.
Підштовхнули владу міста до його прийняття звернення низки громадських організацій: «Майдан Володимирщини», «Всеукраїнська люстрація. Волинь», «Правий сектор. Володимир», «Володимир-Волинська спілка промисловців та підприємців», «Союз українок», «Об’єднання Активіст» та командування військової частини В-0259.
Заборона на продаж спиртного в магазинах, а також на винос з кафе, барів та ресторанів, діятиме з 27 лютого по 11 березня 2015 року з 20.00 до 8.00.
Планується, що на наступній сесії міської ради, яка має відбутися 11 березня депутати знову мають розглянути питання заборону торгівлі спиртним у Володимирі-Волинському в нічний.
Тричі в княжому місті нічну торгівлю алкоголем вже забороняли, але підприємці, котрі є власниками цілодобових магазинів успішно оскаржували цю заборону у суді. Серед тих, хто востаннє подав позов про його скасування, був депутат Волинської обласної ради, а нині помічник народного депутата України Ігоря Гузя - Валентин Кошельник та дружина члена міськвиконкому Андрія Принди – Наталія Принда.
Ярослава Вознюк
м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі